MMA PLOskar PiechotaOskar Piechota zostaje w UFC! I to mimo czterech porażek z rzędu!

Oskar Piechota zostaje w UFC! I to mimo czterech porażek z rzędu!

Oskar Piechota zostaje w organizacji UFC! Polak ma niewiarygodne szczęście, bowiem obecnie znajduje się w serii czterech porażek z rzędu i właściwie z UFC powinien się pożegnać. Sprawy jednak przybrały niespodziewany obrót!

Oskar Piechota zostaje w UFC

O aktualnej sytuacji kontraktowej Piechoty poinformowano w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym. “Imadło” rzekomo dalej ma kontrakt z UFC i najprawdopodobniej czeka go kolejna walka w oktagonie.

Oskar Piechota zostaje w UFC! I to mimo czterech porażek z rzędu!

“Imadło” w swojej ostatniej walce przegrał przez TKO w drugiej z Marciem-Andre Barriaultem. Było to czwarte starcie z rzędu, z którego Polak wychodził na tarczy.

Sprawa jednak nabrała nowego biegu, bowiem jego ostatni przeciwnik- Marc-Andre Barriault został pozytywnie przetestowany na obecność niedozwolonych środków dopingujących. Było to właśnie w czasie walki z Oskarem Piechotą. Najprawdopodobniej w związku z tym właśnie, Piechota otrzyma od UFC kolejną szansę. Wygląda na to, że ostatnią.

Kariera Piechoty w UFC zaczęła się obiecująco. “Imadło” wygrał dwie walki z rzędu. Najpierw w debiucie pokonał decyzją sędziów Jonathana Wilsona, a potem znokautował Tima Williamsa. Po obiecującym początku przyszła jednak poważna weryfikacja umiejętności. Polak przegrał cztery walki z rzędu i znalazł się na wylocie z organizacji UFC.

Jednak zanim do tego zwolnienia dojdzie, to “Imadło” dostanie walkę ostatniej szansy.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o walce z Musaevem na KSW 54: Nie wytrzyma tempa tej walki

Mateusz Gamrot opowiedział o zbliżającej się walce z Shamilem Musaevem, do której dojdzie na gali KSW 54 zaplanowanej na 29 sierpnia.

Paige VanZant zmieniła pracodawcę! Gdzie będzie walczyć?

To już oficjalna wiadomość! Paige VanZant w BKFC! Urocza Amerykanka będzie teraz walczyć na gołe pięści! Angaż PVZ został już oficjalnie potwierdzony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis