MMA PLBoksOscar De La Hoya zmierzy się z byłym mistrzem UFC w pokazowej walce bokserskiej!

Oscar De La Hoya zmierzy się z byłym mistrzem UFC w pokazowej walce bokserskiej!

Mamy bardzo ciekawą informację na temat pokazowej walki bokserskiej, która ponownie będzie szeroko komentowana w świecie sportów walki! Oscar De La Hoya, czyli legendarny były mistrz pięściarstwa zmierzy się z byłym mistrzem UFC!

Ich walka odbędzie się już 11 września w Las Vegas na gali Triller Fight Club.

Oscar De La Hoya zmierzy się z byłym mistrzem UFC w pokazowej walce bokserskiej!

Rywalem De La Hoyi będzie… Vitor Belfort – były mistrz wagi półciężkiej UFC! Starcie to odbędzie się na zasadach walki pokazowej w 12-uncjowych rękawicach. Na przeciwko siebie staną 48-letni były pięściarz i 44-letni były zawodnik MMA.

De La Hoya przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych pięściarzy wszechczasów. W swojej karierze zdobył aż 11 tytułów mistrzowskich różnych kategorii wagowych. Od lat jednak przebywa na sportowej emeryturze i
oddaje się komentowaniu. Teraz jednak postanowił powrócić do startów i przypomnieć o sobie kibicom.

Vitor Belfort miał wystąpić na gali Triller Fight Club w walce z… youtuberem “The Real Tarzannem”. Jego walka jednak się nie odbędzie z powodu zachorowania na COVID-19. Brazylijczyk jednak ochoczo przyjął propozycję walki z byłym zawodowym i utytułowanym pięściarzem, na tle którego chce sprawdzić swoje umiejętności bokserskie.

Na kogo stawiacie w tym pojedynku?

Zobacz także:

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2021]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Sprawdźcie co was czeka w naszym rozkładzie jazdy!