MMA PLTriller Fight ClubOscar de la Hoya z COVID-19 mimo zaszczepienia! Wypada z walki z Vitorem Belfortem!

Oscar de la Hoya z COVID-19 mimo zaszczepienia! Wypada z walki z Vitorem Belfortem!

Niestety, Oscar de la Hoya ma COVID-19 i wypadł z walki z Vitorem Belfortem, do której miało dojść 11 września w Staples Center w Los Angeles. Panowie mieli zmierzyć się w walce wieczoru gali Triller Fight Club.

De la Hoya o swojej chorobie poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaznaczył, że zaraził się COVID-19 mimo pełnego zaszczepienia dwoma dawkami.

Oscar de la Hoya z COVID-19 mimo zaszczepienia! Wypada z walki z Vitorem Belfortem!

“Chciałem, żebyście usłyszeli to bezpośrednio ode mnie. Mimo pełnego szczepienia zachorowałem na COVID-19 i nie będę mógł walczyć w następny weekend. Przygotowywałem się do tego powrotu przez ostatnie miesiące i na nich się całkowicie skupiałem. Chcę podziękować wszystkim za ogromne wsparcie.” – napisał de la Hoya

My już wiemy kto będzie nowym rywalem Vitora Belforta, ale o tym przeczytacie w kolejnej wiadomości zamieszczonej na łamach MMA.PL.

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.