MMA PLBoksOscar de la Hoya nafukany komentował galę Triller Fight Club? Frank Mir: “Uzależnienie to nie żart”

Oscar de la Hoya nafukany komentował galę Triller Fight Club? Frank Mir: “Uzależnienie to nie żart”

Czy Oscar de la Hoya nafukany komentował ostatnią galę Triller Fight Club, na której doszło między innymi do walk Jake’a Paula z Benem Askrenem czy Franka Mira ze Stevem Cunninghamem? W sieci krążą takie opinie, a sam de la Hoya nie obronił się swoim komentarzem.

Oscar de la Hoya
Foto: Screen/ TalkSport

Sprawa dotyczy głównie walki byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Franka Mira z byłym rywalem Tomasza Adamka – Stevem Cunninghamem.

De la Hoya komentował to starcie, a jego komentarz wywołał sporo kontrowersji wśród widzów.

Oscar de la Hoya nafukany komentował galę Triller Fight Club? Frank Mir: “Uzależnienie to nie żart”

Co prawda Frank Mir wyraźnie przegrał na punkty ze Stevem Cunninghamem, ale to nie dyspozycja zawodnika MMA była przedmiotem drwin, a komentarz de la Hoyi. Ten – według licznych komentarzy w sieci – komentował tę walkę będąc naćpanym.

Choć dowodów na wątpliwą kondycję psychofizyczną byłego pięściarza nie ma, to Frank Mir tak odniósł się do komentarza de la Hoyi:

“Wracając do komentarza prowadzonego podczas mojej ostatniej walki. Mógłbym być zły i mógłbym też się śmiać, ale uzależnienie to nie żart, wiem o tym. Mam nadzieję, że Oscar ma wokół siebie ludzi, którzy pomogą mu, bo on tej pomocy potrzebuje. Był świetnym mistrzem i ambasadorem boksu. Chciałbym, żeby był nim z powrotem.”

Zobacz także:

Corey Anderson przekonany, że Błachowicz przegra najbliższą walkę: Jan jest dobry, ale… Co wy na to?

Corey Anderson (15-5) jest przekonany, że Jan Błachowicz (28-8) przegra swój najbliższy pojedynek. Amerykanin uważa, że zdecydują rundy mistrzowskie, w których Brazylijczyk dalej jest bardzo niebezpieczny.

Rafonix kończy karierę w MMA po porażce z Hejterem na HYPE! Dobrze zrobił?

Marcin “Rafonix” Krasucki kończy swoją karierę w MMA po porażce, jaką musiał przełknąć na minionej właśnie gali HYPE.

Paskudna kontuzja zawodnika KSW! Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w ostatniej walce!

To paskudna kontuzja jednego z zawodników Federacji KSW! Jak podaje na Tiwtterze dziennikarz Polsatu, Dominik Durniat – Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w swojej ostatniej walce stoczonej w klatce Konfrontacji Sztuk Walki.

Kolejny zawodnik UFC chce walki z youtuberem. Daniel Cormier: Proszę, walcz z nim!

Po efektownym znokautowaniu Bena Askrena, Jake Paul ma następnego chętnego do walki! To kolejny zawodnik UFC, który chce walki z popularnym youtuberem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis