MMA PLCombate AmericasOrtiz zawalczy z Del Rio podczas Combate Americas. Kuriozalna zapowiedź gali [WIDEO]

Ortiz zawalczy z Del Rio podczas Combate Americas. Kuriozalna zapowiedź gali [WIDEO]

Foto: Źródło: Twitter

Obecny świat rynku MMA regularnie serwuje widzom dość agresywne wymiany zdań między potencjalnymi rywalami. Poszczególni fighterzy co jakiś czas starają się urozmaicić swój wizerunek, tworząc wokół walki większe show. Z tym trendem poszli również włodarze Combat Americas, serwując specyficzną zapowiedź walki Tito Ortiz (20-12-1) kontra Alberto Del Rio (9-5).

Obie wspomniane wyżej postacie są znane w różnych środowiskach, co sprawia, że ewentualna walka między zawodnikami może przynieść dużo rozgłosu. Ortiz to bardzo ceniony zawodnik, który w przeszłości zdobył nawet pas wagi półciężkiej w UFC, natomiast Del Rio to człowiek znany przede wszystkim z występów w WWE, gdzie odnosił on liczne sukcesy. W przeszłości Meksykanin miał jednak za sobą walki w formule MMA.

Możliwe, że obaj panowie zmierzą się ze sobą na gali Combate Americas, która już zdecydowała się na konfrontację słowną obu zawodników. Całość “show” zaczął Cambpell McLaren, wzywając obu panów do klatki. Po krótkim wstępie szefa organizacji zawodnicy przejęli mikrofon, rozpoczynając słowną utarczkę. Pierwszy odezwał się 44-latek, wyrażając chęć “skopania dupy” swojego przeciwnika.

Tito, Tito, wywołam cię raz jeszcze ty sk**wysynu – odpowiedział Meksykanin.

Musisz zrozumieć, że to nie jest WWE. Siedzę w tym gównie od 22 lat. Wiesz co? Widzisz tę klatkę? Spójrz dokładnie na te wszystkie światła, bo kiedy dojdzie do walki, skopię ci dupę, a ty będziesz musiał się z tym zmierzyć – odrzekł Amerykanin.

Widzisz tę klatkę? Widzisz tę firmę? To jest mój dom – dodał 42-latek.

Po tych słowach do wymiany włączył się McLaren, który stwierdził, iż “obecnie to jego p***dolony dom”, po czym zasugerował, że niebawem organizacja poda szczegóły związane z tym pojedynkiem.

Na Twitterze pojawił się filmik z całego zamieszania: