MMA PLPunch DownOrganizatorzy PunchDown: Niektóre kobiety bardziej nadawałby się do walki na liście niż MMA [WIDEO]

Organizatorzy PunchDown: Niektóre kobiety bardziej nadawałby się do walki na liście niż MMA [WIDEO]

Foto: materiały własne

Drugi event organizacji PunchDown zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji udało nam porozmawiać się z twórcami projektu – Patrykiem Dzięciołem oraz Jakubem Henke. Obaj szerzej opowiedzieli o całej swojej działalności, skupiając się również na nadchodzącej imprezie.

Dla tych, co jeszcze nie mieli okazji spotkać się z projektem PunchDown, należy wspomnieć, iż jest to organizacja zajmująca się tworzeniem gal w policzkowaniu. Aktualnie organizacja ma za sobą jeden event. Niebawem odbędzie się z PunchDown 2. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Dziennikarzowi naszego portalu udało się porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za tę działalność, czyli streamerem Dzięciołem oraz Henke, który znany jest m.in. z występu w programie “Warsaw Shore”. Obaj przedstawili, skąd wziął się pomysł na stworzenie takiego projektu oraz nakreślili, jak to się wszystko zaczęło.

Ponadto organizatorzy skupili się także na samym tworzeniu takiego turnieju. Popularni “easy” i “Ptyś” zaznaczyli, na co kładą szczególny nacisk w kontekście np. wybierania uczestników do gali oraz sposobie sędziowania. Ponadto poruszone zostały tematy związane z kwestiami bezpieczeństwa zawodników biorących udział w całym wydarzeniu.

Pełna rozmowa z włodarzami PunchDown poniżej: