MMA PLBonus BGCOrganizator Punchdown o zarzutach po tragedii z Arturem Walusiem: Byłem akurat przy tym, jak chłopacy go zabezpieczali…

Organizator Punchdown o zarzutach po tragedii z Arturem Walusiem: Byłem akurat przy tym, jak chłopacy go zabezpieczali…


Jest komentarz organizatora Punchdown o zarzutach, jakie w mediach społecznościowych wystosował Bonus BGC, czyli prywatnie przyjaciel Artura Walusia, który swój udział w gali, w której zawodnicy walczą na zasadach spalfightingu.

Punchdown

Przypominamy, że Artur Waluś stracił przytomność po walce z “Zalesiem” i jej nie odzyskał. Do tej pory przebywa on w śpiączce w szpitalu.

Sprawa jednak może mieć drugie dno, bowiem Bonus BGC przedstawił swój punkt widzenia na tragiczną sytuację, w której znalazł się jego przyjaciel:

Organizator Punchdown o zarzutach po tragedii z Arturem Walusiem: Byłem akurat przy tym, jak chłopacy go zabezpieczali…

Teraz – dzięki portalowi sportowfakty.wp.pl – mamy stanowisko organizatora imprezy, który odniósł się do zarzutów przedstawianych przez Bonusa BGC o braku zabezpieczenia medycznego podczas wczorajszej gali Punchdown.

Oto co jeden z organizatorów (Jakub Henke) powiedział o tej sytuacji (całość do sprawdzenia -> TUTAJ):

“To totalna bzdura. Byłem akurat przy tym, jak chłopacy go zabezpieczali. Został zniesiony na zaplecze i normalnie się obudził. Rozmawiali z nim, a potem zaczął słabnąć. Wtedy od razu wezwali karetkę i tak naprawdę nie wiemy nic więcej.

Czekamy na kontakt z kimś bliskim, z jego narzeczoną. Modlimy się o zdrowie.”

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?

To były potężne liście! Potworne kontuzje uczestników PunchDown 5! Widzieliście?

Dawid Kołodziejczyk i Peter Truchlik zaprezentowali się z dobrej strony w świetnie obsadzonym turnieju na liście. ”Jasiu” i ”Aligator” po dzisiejszych starciach udowodnili, że należy im się następna szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis