MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaOrganizacja KSW przypomina debiut Artura Szpilki! To był efektowny występ! [WIDEO]

Organizacja KSW przypomina debiut Artura Szpilki! To był efektowny występ! [WIDEO]

Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować darmową walkę przed sobotnią hitową galą XTB KSW Colosseum 2. Jest to debiut Artura Szpilki w organizacji KSW. Trzeba przyznać, że był to efektowny występ ”Szpili’.

Szpilka

Artur już w ten weekend zmierzy się z weteranem KSW – Mariuszem Pudzianowskim. Bezwzględnie będzie to bardzo duże wyzwanie.

”Szpila” do tej pory stoczy dwa pojedynki w mieszanych sztukach walki. Do drugiej walki Artura w KSW miało dojść w Szczecinie, gdzie skrzyżowałby rękawice z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ostatecznie Artura wyeliminowała kontuzja.

Pięściarz z Wieliczki ma za sobą jedną walkę w freakowej organizacji. Mowa o występie na High League 4, gdzie przed czasem pokonał Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Warto sobie przypomnieć!

Przed tak dużą walką w Polsce warto sobie przypomnieć debiut Artura Szpilki w największej organizacji w naszym kraju. Miało to miejsce w czerwcu poprzedniego roku na gali KSW 71 w Toruniu. ”Szpila” stoczył drugi pojedynek z Sergey’em Radchenko.

Była chwila grozy w pierwszej rundzie, gdy Radchenko trafił mocnym ciosem. ”Szpila” umiejętnie klinczował. Było obalenie oraz niskie kopnięcia. W drugiej rundzie Szpilka wystrzelił z high kickiem, który naprawdę był bliski. Ciosy Artura robiły coraz większe wrażenie. Polak ponownie obalił i miał dosiad. Po kolejnym łokciu Sergey Radchenko postanowił odklepać.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis