MMA PLKSWOrganizacja KSW podpisała kontrakt z następnym młodym i perspektywicznym zawodnikiem!

Organizacja KSW podpisała kontrakt z następnym młodym i perspektywicznym zawodnikiem!

To jest dobra wiadomość! W studiu KSW 66 pojawił się młody i perspektywiczny Dawid Śmiełowski (8-0). Już niebawem poznamy przeciwnika i szczegóły debiutu ”Królika”. Niewykluczone, że będzie to zapowiedziana 67 edycja w Warszawie.

Śmiełowski

Śmiełowski w studiu zdradził, że miał zawalczyć już w Szczecinie, lecz jego potencjalny przeciwnik doznał kontuzji.

Dawid ostatni pojedynek stoczył na zasadach bokserskich. Była to wojna z Danielem Rutkowskim na dystansie 6-rund. Radomianin wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Dawid Śmiełowski w KSW!

To już pewne! Dawid Śmiełowski (8-0) swój następny pojedynek stoczy w organizacji KSW. ”Królik” swoje poprzednie starcia toczył w Babilon MMA.

Śmiełowski u Tomasza Babilońskiego stoczył cztery walki w MMA. Dawid z świetnej strony zaprezentował się nokautując Damiana Zorczykowskiego i Krzysztofa Gutowskiego.

Zobacz także:

Rzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony! Co wy na to?

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski (5-3-1). Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Prokuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję! Widzieliście?

Czy nowy boss MMA-VIP pozostanie na wolności? Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie zażalenia prokuratury odnośnie Andrzeja Z. ps. “Słowika”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis