MMA PLArkadiusz WrzosekOrganizacja Glory wydaje oświadczenie po walce Wrzosek-Hari II: Na prośbę policji, przerwaliśmy galę!

Organizacja Glory wydaje oświadczenie po walce Wrzosek-Hari II: Na prośbę policji, przerwaliśmy galę!

Jest ważne oświadczenie! Organizacja Glory postanowiła skomentować kontrowersyjną sytuację przy walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Przypomnijmy, że po walce Polaka miało dojść też do innego równie ważnego starcia. Kibice zgromadzeni w hali nie doczekali się main eventu.

Wrzosek

Co w tej sytuacji? Trzecia walka pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim? Tego nie można wykluczyć! Wrzosek w Belgii udowodnił, że pierwsze zwycięstwo nie było przypadkiem. Polak był bardzo bliski, aby w drugiej rundzie ponownie znokautować oponenta. Czas tym razem uratował reprezentanta Maroka.

Jest oświadczenie Glory!

Największa organizacja kickboxingu na świecie opublikowała oświadczenie po walce Wrzosek-Hari II.

Glory wyraża głęboki żal, że impreza Glory 80 została przerwana przez osoby zachowujące się niebezpiecznie. Nigdy nie pochwalamy i nie akceptujemy zachowań, które zagrażają innym kibicom przybyłym na nasze imprezy, aby cieszyć się nocą sportu na najwyższym poziomie. Na prośbę policji w mieście Hasselt przerwaliśmy imprezę po 2. rundzie walki Hari – Wrzosek. Przepraszamy kibiców, którzy nie doczekali się zakończenia tej walki oraz pojedynku Ben Saddik – Rigers. Przepraszamy również zawodników, którzy tak ciężko trenowali, a nie mogli wziąć udziału w zawodach. Sztuki walki są sportem szacunku i uczciwej rywalizacji w ringu i poza nim.

Official Statement on GLORY 80

Posted by GLORY Kickboxing on Saturday, March 19, 2022

Zobacz także:

Jest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO] Wdzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) był o krok, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari (106-16, 92 KO). W drugiej rundzie reprezentanta Maroka uratował czas przed ciężkim nokautem. Polak ponownie zaskoczył akcją Hariego.

KSW wraca do Atlas Areny. „Pudzian” i debiut Paczuskiego na KSW 70! Nie możecie się doczekać?

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego (3-0, 2 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis