MMA PLFAME MMAOrganizacja FAME MMA odpowiada trenerowi ”Bonusa BGC”: Panie śliska wykładzina!

Organizacja FAME MMA odpowiada trenerowi ”Bonusa BGC”: Panie śliska wykładzina!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź organizacji FAME MMA. Mowa o wypowiedzi Eryką Bręczewskiego. Trener ”Bonusa BGC” w mocnych słowach wspominał o Michale ”Boxdelu” Baronie.

Bręczewski na instagramie zapewniał, że nie może zbliżać się do Amadeusza i wziąć jakikolwiek udział podczas cage’a. Przypomnijmy, że właśnie w środę ”Ferrari” będzie gościem ”Boxdela”.

Właśnie dowiedziałem się, że w środę będzie cage organizowany przez Boxdela, w roli głównej będzie sam Amadeusz. Niestety nie będę miał żadnej możliwości na słowne skonfrontowanie się z nim, lub obrony przed tym co powiedział. Boxdel sam w swojej karierze popełniłeś wiele błędów. Po FAME House wziąłeś mnie na bok, rozmawialiśmy, tłumaczyłeś mi co mam zrobić żeby dalej to nakręcić, aby podsycić cała tą sytuację. Oczywiście teraz się do tego nie przyznasz. Całe twoje funkcjonowanie w internecie polega na podsycaniu czyiś afer. Sam do mnie pierwszy wyciągasz pomocną dłoń, tłumaczysz mi jak mam z tym wszystkim dalej postąpić, a gdy wszystko obraca się przeciwko mnie nakręcasz wszystko, aby twój zawodnik i organizacja wyszła na tym jak najlepiej. Żeby robić oczywiście wyświetlenia i zasięgi. Filimiki z tej całej afery widzialo kilka milionów osób co daje wam ogromne zasięgi. Doskonale wiemy, że macie z tego ogromne korzyści i podsycacie to, abym ja wyszedł na tym jak najgorzej. W emocjach po tej całej sytuacji udzieliłem kilka wywiadów, powiedziałem rzeczy, które nie do końca pokrywały się z prawdą. Po przeanalizowaniu wszystkie na chłodno chciałbym tą całą sytuację sprostować. Wszystkie rzeczy, które wypowiedziałem nie były zgodne z prawdą, ale przez to, że nie jestem osobą publiczną nie mam takiej możliwości. Boxdel jedyne co potrafisz to wytykać komuś błędy, nie potrafisz spojrzeć sam na siebie. Wszyscy pamiętają sytuację z Parke, gdzie zachowałeś się jak zwykła chorągiewka, a teraz liżesz mu dupę. Sam chciałeś, aby ta afera poszła do przodu, a teraz nagrywasz na mnie jakieś filmiki kompromitujące, żeby twój zawodnik wyszedł na tym jak najlepiej. Doskonale wiemy, że z tego będą duże zasięgi, więc idziesz w to jak zwykle. Jesteś zwykłą marionetką FAME, do kręcenia afer. Po tej sytuacji z Ferrarim dzwonił do mnie jeden z włodarzy mówiąc, żeby nic nie robił Amadeuszowi z tego względu, że doskonale wiedział jak to się skończy. Żeby nie było z tego jakiś konsekwencji, ja tak tego nie zostawiam.      

Jest odpowiedź!

Organizacja FAME MMA szybko postanowiła odpowiedzieć na słowa Eryka Bręczewskiego. Jak widać sytuacja wygląda inaczej niż przedstawił to trener ”Bonusa BGC”.

O jakim wyciszeniu mówisz Eryku? Od Prezesa Pasternaka (Lucyfera Totalnego) dostałeś wyłącznie zakaz dążenia do jakiejkolwiek konfrontacji fizycznej z zawodnikiem, który za miesiąc ma ważną walkę na FAME MMA 11, a nie konfrontacji medialnej Panie ”śliska wykładzina”. Federacja nie może ryzykować, bo Twoje kolejne ”potknięcie” twarzą o pięść Amadeusza może uszkodzić jego dłoń na dłuższy czas. Medialnie nie da się wyciszyć czegoś, co widziało na shot’ach 2 mln widzów. Zresztą po co? Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować za zupełnie bezinteresowną promocję naszego zawodnika. Odwdzięczymy się tym samym oznaczając Twój profil. Miłego dnia i smacznej kawusi.

FAME

Zobacz także:

Conor McGregor wyśmiał Khabiba za zdanie o ring girls. Wygrał internety memem?

Conor McGregor wyśmiał Khabiba Nurmagomedovowa za jego zdanie o obecności ring girls na galach sportów walki. Irlandczyk udostępnił mema, który szybko jest retweetowany w mediach społecznościowych.

Tomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać! Co wy na to?

Tomasz Romanowski wypowiedział się ostatnio na bardzo popularny temat. Mowa oczywiście o freak fightach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród nastolatków i nie tylko. Prawdą jest jednak to że ten rodzaj rozrywki odgrywa dużą rolę w polskim MMA.