MMA PLCAVEMMAOrganizacja CAVE odpowiada Oknińskiemu: Jeżeli trener tak celnie strzela na polowaniach to…

Organizacja CAVE odpowiada Oknińskiemu: Jeżeli trener tak celnie strzela na polowaniach to…

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem FanSportu.pl przyznał, że jest aktualnie problem z wypłatą Michała Pasternaka za ostatni pojedynek. Długo nie musieliśmy czekać na wyjaśnienie i odpowiedź organizacji  organizacja CAVEMMA.

Okniński

”Wampir” wystąpił w co-main evencie gali CAVEMMA 2, która odbyła się w Jastrzębiu-Zdroju. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzył się z Adamem Kowalskim. Reprezentant Arrachionu Olsztyn po trzech pełnych rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

W main evencie zwycięstwo odnotował były mistrz KSW – Artur Sowiński. ”Kornik” na punkty pokonał Kamila ”Bombę” Łebkowskiego.

Organizacja odpowiada!

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że Michał Paternak dalej czeka na wypłatę z ostatniej walki.

Wy się dziwicie, że Okniński wszedł we freaki… Ja powiem tak. Jest taka federacja, CAVEMMA. No i ta federacja miała tam termin płatności i nie zapłaciła Michałowi. Michał nie dostał kasy i tam jest jakiś problem. Ja to też rozumiem. Ja robiłem gale, ja też miałem problemy, ja też przeciągałem płatności, miałem duże problemy, a później dostałem nowotwór i musiałem zamknąć firmę. Chciałem powiedzieć tylko tyle, że wiele gal sportowych robi coś, a później w ogóle to się nie spina finansowo. Oni chcą robić sport, a to się w ogóle nie opłaca. Patrząc właśnie na taki Cave MMA, gdzie wszyscy mówią ”o, niech Michał niech się bije sportowo!” Michał idzie tam, walczy sportowo, a nagle nie dostaje wynagrodzenia. Czekamy na wynagrodzenie z Cave, ale to słabe, że nikt się do nas nie odezwał

Organizacja CAVEMMA postanowiła szybko zareagować.

Warunkiem otrzymania wypłaty za walkę jest wystawienie faktury, lub rachunku co wynika bezpośrednio z zapisów umowy. Przedmiotowy rachunek został wystawiony przez Pana Pasternaka w dniu 02.02.2023r z 14 dniowym warunkiem płatności, a ten upływa 16.02.2023. Poniżej prezentujemy dowód powyższego twierdzenia. Jeżeli trener O. tak celnie strzela także na polowaniach to dziki są bezpieczne

Zobacz także:

Sławomir Peszko zawalczy w FAME MMA? Piłkarz zabiera głos!

FAME MMA 17 przysporzyło nam emocji co nie miara. Fenomenalne walki, spektakularny nokaut, czy intrygujące debiuty to nie wszystko co nam miała do zaoferowania siedemnasta odsłona największej federacji freak-fight w Europie. Podczas studia, przed oficjalnym rozpoczęciem gali odbyło się studio, w którym zagościł między innymi Sławomir Peszko.

Mariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mirosław Okniński za pośrednictwem swojego Instragrama poinformował o kolejnym starciu swojego podopiecznego, Kamila Mindy (8-4). Nadmienić trzeba, że jego rywalem ma być…Mariusz Wach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis