MMA PLFAME MMA“Operacja FAME MMA 8 rozpoczęta” – Marcin Najman prezentuje mordercze sierpy [WIDEO]

“Operacja FAME MMA 8 rozpoczęta” – Marcin Najman prezentuje mordercze sierpy [WIDEO]

“Operacja FAME MMA 8 rozpoczęta” – takimi słowami początek swojego obozu przygotowawczego zaanonsował Marcin Najman. “El Testosteron” na najbliższej gali FAME MMA stoczy jedną z najważniejszych walk całej imprezy, a może i nawet najważniejszą w swojej karierze.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Marcin Najman skrzyżuje na niej rękawice z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Pojedynek ten zakontraktowano w formule bokserskiej w małych rękawicach.

“Operacja FAME MMA 8 rozpoczęta” – Marcin Najman prezentuje mordercze sierpy

“El Testosteron” w mediach społecznościowych zaprezentował fanom mordercze sierpy, które rozpoczęły jego przygotowania do nadchodzącej walki.

Jest ona niezwykle istotna, bowiem jeśli Marcin Najman pokonałby Kasjusza Życińskiego, to mógłby odbudować swoją sportową karierę i “polecieć na fejmie” jeszcze kilka kolejnych walk. Jeśli natomiast Najman przegra z Don Kasjo z kretesem, to będzie to oznaczało brutalny koniec jego kariery.

Ale czy z takimi sierpami, ktokolwiek wątpi w sukces “El Testosterona”?

AKTUALNA ROZPISKA FAME MMA 8:

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs. TBA

Pozostałe:
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Najman – walka bokserska w małych rękawicach
Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak

Zobacz także:

Ujawniono zarobki w FAME MMA! Wiemy ile mieli zgarnąć: Linkiewicz, Stifler czy “Lil Masti”

Organizacja Fame MMA jest znana z bardzo wysokich honorariów, które płaci swoim zawodnikom. Stawki jakie zarabiają gwiazdy za swoje występy są często kilkukrotnie wyższe od tych, które otrzymują zawodnicy w sportowych federacjach.

Trenerzy Janka o starciu z Jonesem: Widzieliśmy jego walkę z Reyesem i możemy sobie zwizualizować co by mogło być

Jan Błachowicz (27-8) w sobotę odnotował największy sukces w karierze. Podczas UFC 253 został pełnoprawnym mistrzem kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w drugiej odsłonie zastopował Dominicka Reyesa (12-2).