MMA PLONE ChampionshipONE on TNT 1: Adriano Moraes sensacyjnie nokautuje Demetriousa Johnsona [WIDEO]

ONE on TNT 1: Adriano Moraes sensacyjnie nokautuje Demetriousa Johnsona [WIDEO]

Foto: ONE Championship

Adriano Moraes (19-3) znokautował Demetriousa Johnsona (30-4-1) w walce wieczoru gali ONE on TNT 1 w Singapurze. Stawką pojedynku był pas kategorii muszej.

Zawodnicy zaczęli pojedynek dość zachowawczo. Sporo ruszali się i znajdowali w dość dalekim dystansie. Moraes krążył wokół klatki i od czasu do czasu wyprowadzał niskie kopnięcia. Johnson sppróbował klinczu, gdzie wyprowadził też kolano. Dał się jednak docisnąć do siatki. Później Moraes przechwycił nogę. Pojedynek przeniósł się do parteru. Tam po chwili “Mikinho” znalazł się na górze. Brazylijski mistrz szukał przejścia pozycji i od czasu do zadawał pojedyncze ciosy.

Od początku drugiej rundy “Mighty Mouse” dalej zajmował środek klatki. Amerykanin próbował się zbliżyć, ale miał problem ze świetnym zasięgiem rywala. Moraes odpowiadał kopnięciami. Johnson w końcu zbliżył się do rywala. Zawodnicy wpadli w półdystans, gdzie Brazylijczyk naruszył przeciwnika mocnym podbródkowym. Kilka kolejnych ciosów mistrza a potem piekielnie mocne kolano sprawiło, że pojedynek został przerwany.

Zwycięzca Grand Prix z 2019 roku i były wieloletni mistrz UFC nie zdobył więc właściwego pasa azjatyckiej organizacji. Moraes obronił zaś swój tytu.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

OFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

Druga największa organizacja MMA na świecie już oficjalnie będzie transmitowana w Polsce. Gale Bellator MMA transmitowane będą na antenie TVP Sport.