MMA PLArchiwumONE ChampionshipONE on Prime Video 5: Roberto Soldić trafiony w krocze. “Robocop” nie dokończył pierwszej walki u nowego pracodawcy [WIDEO]

ONE on Prime Video 5: Roberto Soldić trafiony w krocze. “Robocop” nie dokończył pierwszej walki u nowego pracodawcy [WIDEO]

Roberto Soldić (20-3, 1 N/C) ma za sobą debiut w nowej organizacji. Po nieintencjonalnym faulu Murada Ramazanova (11-0, 1 N/C) na gali ONE on Prime Video 5 w Manili pojedynek ten został jednak uznany za niedobty.

ONE on Prime Video 5 Roberto Soldić

Początek pojedynku był spokojny. Zawodnicy wzajemnie badali się i próbowali niskich kopnięć. Po minucie Ramazanov ruszył po jedną nogę i sprowadził rywala do parteru. Soldić przy siatce zdołał się podnieść, ale po chwili otrzymał uderzenie w krocze. Było ono na tyle mocno, że ostatecznie Chorwat nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Zobacz także:

Sędzia UFC Łukasz Bosacki krytykuje trenera Oknińskiego po PRIME 4: Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca! Co wy na to?

Na minionej gali PRIME 4: Królestwo doszło do pojedynku z udziałem Adama Oknińskiego. Zawodnik kategorii ciężkiej zmierzył się z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim. W przerwie między rundami Adam Okniński został w nietypowy sposób zmotywowany przez trenera i swojego ojca – Mirosława Oknińskiego. O zachowaniu trenera wypowiedział się właśnie sędzia UFC Łukasz Bosacki.

Alex Pereira zaprosił do walki Chimaeva. Postawił jednak warunek, na co Czeczen powiedział: Jak tak, to nie

Nowy mistrz wagi średniej UFC Alex Pereira był gościem programu The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim zdradził, że zaprosił do walki głośnego ostatnimi czasy Khamzata Chimaeva. Postawił jednak warunek, na który Czeczen nie przystał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis