MMA PLONE ChampionshipOne Championship: Senegalski potwór nowym nabytkiem organizacji!

One Championship: Senegalski potwór nowym nabytkiem organizacji!

Foto: Ares FC facebook

Oumar Kane (1-0) został nowym nabytkiem One Championship. Do debiutu dojdzie 24-lutego. Senegalski potwór nie będzie oszczędzany, bo w drugim zawodowym pojedynku zmierzy się z utytułowanym grapplerem Marcusem Buchechą.

Będzie to gala One Championship w Singapurze. W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas w wadze koguciej. Legendarny Demetrious Johnson (30-3-1) zmierzy się z Adriano Moraesem (18-3). Dla byłego mistrza UFC będzie to największe wyzwanie w Azjatyckiej organizacji.

Wraca Senegalski potwór!

Do drugiej walki Oumara Kane (1-0) dojdzie 24-lutego. Będzie to debiut w prestiżowej organizacji One Championship. ”Reug Reug” podejmie świetnego grapplera – Marcua Buchecha.

Senegalski potwór w wieku 16 lat zaczął od tradycyjnych zapasów w swojej ojczyźnie. Oumar waży 120 kilogramów i mierzy 193 cm wzrostu. Jeśli mowa o atutach – to wspomina się o sile fizycznej Kane. Mogliśmy to zauważyć w debiucie. ”Reug Reug” pod koniec 2019 roku wystąpił na Ares FC 1 w Dakarze. Senegalczyk przed własną publicznością zastopował Sofiane Boukichou, który ma już za sobą choćby walki w organizacji Cage Warriors. Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Bez wątpienia faworytem tego starcia będzie Marcus Buchecha, który ma mnóstwo osiągnięć w grapplingu. Brazylijczyk to choćby Mistrz Świata Jiu-Jitsu.

Zobacz także:

Don Kasjo jest przekonany, że pokonałby braci Tyburskich podczas jednej walki! To możliwe?

”Don Kasjo” jest pewny siebie! Kasjusz Życiński zapewnia, że podczas jednej gali pokonałby dwóch braci Tyburskich

Mistrz KSW ma apel! Takie porady mogą mocno pomóc?

Phil De Fries ma apel. Brytyjczyk wspomniał o swoich dużych problemach, z którymi zmagał się w przeszłości