MMA PLUFCOn to zrobił! Sean O’Malley po zdobyciu pasa UFC wytatuował sobie słowo “mistrz” na czole [WIDEO]

On to zrobił! Sean O’Malley po zdobyciu pasa UFC wytatuował sobie słowo “mistrz” na czole [WIDEO]

On to zrobił naprawdę! Sean O’Malley, czyli jeden z najbardziej egzotycznych mistrzów UFC, czempionem zostanie do końca życia. Amerykanin wytatuował sobie bowiem słowo “mistrz” na czole!

Sean O'Malley po zdobyciu pasa UFC wytatuował

O’Malley tytuł mistrzowski wagi koguciej UFC zdobył na gali UFC 292, kiedy to pokonał przez TKO panującego dotychczas mistrza tej kategorii wagowej – Aljamaina Sterlinga.

“Suga” zrobił to w bardzo efektowny sposób:

Sean O’Malley po zdobyciu pasa UFC wytatuował sobie słowo “mistrz” na czole

Już na konferencji prasowej po wspomnianej gali UFC 292, O’Malley przekonywał dziennikarzy, że rozważy wytatuowanie sobie słowa “mistrz” gdzieś na twarzy.

Teraz wiemy, że “Suga” zrobił to, co zapowiadał. Nowy mistrz wagi koguciej zrobił sobie tatuaż nad prawym okiem. Napisał słowo “mistrz” oraz dodał rok 2023 zapisany rzymskimi literami.

Tatuaż wykonał artysta Marcéllo F. C. Stefaniak, który już wcześniej tatuował O’Malleya, a w przeszłości odpowiadał także za dziaranie takich zawodników jak Benson Henderson czy Mario Bautista.

Zobaczcie efekt końcowy, czyli tatuaż “Mistrz 2023” w wykonaniu Seana O’Malleya.

Jak Wam się podoba nowe dzieło ekscentrycznego zawodnika UFC?

Sean O’Malley pokonał Sterlinga przez TKO w drugiej rundzie i został mistrzem wagi koguciej UFC. Wcześniej Amerykanin pokonywał takich zawodników jak Petr Yan, Raulian Paiva czy Thomas Almeida.

Teraz do walki z O’Malleyem szykuje się długa lista potencjalnych pretendentów. W kolejce do nowego mistrza wagi koguciej ustawiają się już tacy zawodnicy jak: Marlon “Chito” Vera, Cory Sandhagen, Merab Dvalishvili czy Umar Nurmagomedov.

Innym potencjalnym rywalem O’Malley’a jest także Ilia Topuria, który przebojem wdarł się w szeregi największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis