MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukOmielańczuk w pochlebnych słowach o Dawidzie Załęckim: Ojciec broni całego honoru rodziny!

Omielańczuk w pochlebnych słowach o Dawidzie Załęckim: Ojciec broni całego honoru rodziny!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został również zapytany o ostatnie starcie Dawida Załęckiego na gali High League 6 w Katowicach. ”Crazy” w formule K-1 zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem. ”Don Diego” był zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Omielańczuk

Uznany kick-boxer już w pierwszej rundzie miał rywala dwukrotnie na deskach. Wydawało się, że zaraz będzie po wszystkim… ”Crazy” pokazał charakter i wytrwał ciężkie chwile. Załęcki w drugiej oraz trzeciej odsłonie się odgryzał. To było jednak za mało, aby wygrać pojedynek. Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Wcześniej Dawid Załęcki przed czasem odprawił Alana ”Alanika” Kwiecińskiego oraz Vaso ”Psychopatę” Bakocevicia.

Omielańczuk: Tym bardziej pokazał wielki charakter w walce!

Daniel Omielańczuk został zapytany o walkę Dawida Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem.

Ojciec broni całego honoru rodziny. Ojciec pokazuje się z bardzo fajnej strony w wywiadach. Pokazuje, że można się normalnie zachowywać przed walką, po walce. Tym bardziej pokazał wielki charakter w walce, bo to nie jest człowiek, który udaje zawodowca. Chłop ćwiczy dla siebie, mówi, że robi trzy razy w tygodniu kickboxing, a wychodzi do mistrza świata i walczy jak równy z równym. Nie wymięka, bije się trzy rundy.

Było też pytanie o potencjalne starcie z Dawidem.

Ten człowiek ma charakter. Tylko, wiesz, walka z nim to nie jest dla mnie coś takiego emocjonującego, bo z nim nie mam żadnych zatargów. A co on ma? Za syna wychodzić i wyjaśniać wszystko? Całe życie ma pieścić syna? To już dorosły chłop. Musi go odciąć od cycka.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Skandal na gali boksu! Gwiazdor UFC wziął udział w bójce! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas gali pięściarskiej DAZN Boxing w Mediolanie doszło do awantury pomiędzy dwoma raperami: Tony’m Effe i Omarem Nguale Ilungą. W zamieszanie włączył się zawodnik UFC – Marvin Vettori.

Michał Materla wystąpi na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Jest pomysł na zestawienie!

Czy Michał Materla wystąpi na hitowej gali KSW Colosseum 2, która już na początku czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie? Legenda polskiego MMA jest zestawiany z miejscowym zawodnikiem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis