MMA PLDaniel OmielańczukOmielańczuk mocno o walce Załęckiego: Jak przegra to będzie jego koniec we freakach!

Omielańczuk mocno o walce Załęckiego: Jak przegra to będzie jego koniec we freakach!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z portalem ”Koloseum” został zapytany o Denisa Załęckiego. Były zawodnik UFC przepowiedział koniec ”Bad Boya” w świecie freaków jeśli ten przegra najbliższy pojedynek.

Omielańczuk

Omielańczuk swoją najbliższą walkę stoczy w najbliższą sobotę na gali KSW 79, gdzie zmierzy się z Michałem Kitą. W ostatniej walce na gali KSW 75 pokonał Michala Martinka.

Walka Denisa z Tyburskim odbędzie się 18 marca na gali High League 6. Formuła, która została ustalona to boks w małych rękawach. Swoją ostatnią walkę “Bad Boy” stoczył na gali High League 4, gdzie przez techniczny nokaut przegrał z Arturem Szpilką.

Omielańczuk o najbliższej walce ”Bad Boya”!

Dzień po ogłoszeniu walki w rozmowie z ”Koloseum” – Daniel Omielańczuk w mocnych słowach postanowił wypowiedzieć się o starciu Denisa Załęckiego.

Wiesz na razie to on musi wygrać najbliższą walkę. Obawiam, że może tej walki nie wygrać. Pomimo, że to jest boks w małych rękawicach. Jeżeli nie wygra… no to niestety Denis Załęcki zniknie ze świata freak fightów i na pewno nie będzie brał walk z zawodnikami jeżeli przegra z Tyburskim.

Zapis z całego wywiadu znajduje się poniżej:

Zobacz także:

Miklasz rusza na podbój Francji! ”Polish Machine” zmierzy się z utytułowanym judoką!

Kacper Miklasz nie zamierza długo czekać i już jedenastego marca stoczy swój kolejny zawodowym pojedynek. ”Polish Machine” podpisał kontrakt i wystąpi na gali we Francji. Zawodnik pochodzący z Ełku podczas gali Hexagone MMA zmierzy się z utytułowanym judoką.

KSW 79: Michał Kita kontra Daniel Omielańczuk – zapowiedź walki [WIDEO]

Już w tę sobotę w czeskim Libercu odbędzie się gala KSW 79 . W jednej z walk w kategorii ciężkiej zmierzy się ze sobą dwóch polskich weteranów. Początkowo rywalem Daniela Omielańczuka miał być Viktor Pesto,ale musiał się on wycofać z powodu kontuzji. Nowym rywalem został były pretendent do pasa mistrza wagi ciężkiej Michał Kita.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis