MMA PLDustin PoirierOliveira czy Poirier? Khabib Nurmagomedov ma swój typ: 60:40 na korzyść…

Oliveira czy Poirier? Khabib Nurmagomedov ma swój typ: 60:40 na korzyść…

Przed nadchodzącą galą UFC 269 wielu fanów sportów walki zadaje sobie to pytanie: Charles Oliveira czy Dustin Poirier?

Oliveira czy Poirier

Odpowiedź na pytanie o zwycięstwo w nadchodzącym starciu o mistrzowski pas wagi lekkiej udzielił sam Khabib Nurmagomedov.

Legenda UFC i były dominator tej kategorii wagowej ma swojego faworyta.

Oliveira czy Poirier? Khabib Nurmagomedov ma swój typ: 60:40 na korzyść…

Brazylijczyk i Amerykanin zmierzą się ze sobą już 11 grudnia na gali UFC 269 w Las Vegas. Khabub w rozmowie z ESPN przyznał, że ma swojego faworyta:

“Nie można wchodzić w czerwone strefy Charlesa Oliveiry, bo to prawdziwy finiszer. Jest bardzo niebezpieczny i myślę, że jeśli Dustin Poirier zabierze go na głębokie wody, to wygra. Jeśli Poirier będzie się spieszył, to Oliveira będzie miał większe szanse. Na ten moment wg mnie 60-40 na korzyść Poiriera. Ze względu na swoje cardio i serce do walki. Charles jest bardzo, ale to bardzo niebezpiecznym rywalem i teraz czuje się jak prawdziwy mistrz. Pokonał Tony’ego Fergusona i skończył innych ośmiu rywali z rzędu. Dla mnie to świetna walka, ale daję 60-40 dla Poireira.”

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis