Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMAOli Thompson w brutalnym stylu nokautuje Alexeia Oleinika już w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Oli Thompson w brutalnym stylu nokautuje Alexeia Oleinika już w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Co by nie było, to jest spora niespodzianka! Oli Thompson (22-16) były zawodnik KSW i były mistrz Fight Exclusive Night odnotował największe zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Brytyjczyk na wyjeździe brutalnie znokautował faworyzowanego byłego zawodnika UFC – Alexeia Oleinika (60-18-1). ”The Spartan” tym samym wrócił na odpowiednie tory po ostatnich czterech przegranych z rzędu.

Thompson

Thompson w największej organizacji w naszym kraju stoczył pięć pojedynków. Były strongman skrzyżował rękawice chociażby z Karolem Bedorfem czy Mariuszem Pudzianowskim. W Fight Exclusive Night zdobył tytuł podczas 28 edycji, gdy niespodziewanie po 23-sekundach znokautował Szymona Bajora. Ostatecznie Thompson ani razu nie obronił tytułu. 43-latek ostatni start w Polsce odnotował na gali MMA ATTACK 4, gdzie po dobrej walce musiał uznać wyższość Adama Wieczorka.

Thompson brutalnie nokautuje!

Oli Thompson (22-16) sprawił dużą niespodziankę. Brytyjczyk podczas gali Ren TV w Moskwie znokautował faworyzowanego Alexeia Oleinika (60-18-1), który stoczył swój pierwszy pojedynek po pożegnaniu się z amerykańskim gigantem.

Były zawodnik KSW nie zamierzał od początku napierać i szukać za wszelką cenę skończenia. Oli skupił się na uderzeniach z dystansu, bowiem ciągle uważał, aby nie zostać obalony. Oleinik zdecydowanie częściej dochodził do głosu w stójce. Aż do chwili nieuwagi… Thompson wystrzelił potężnym prawym sierpowym i było po wszystkim.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Jest nagranie zza kulis konferencji High League 7! Najman starł się z Jackiem i Joanną Murańskimi! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale High League pojawił się materiał zza kulis pierwszej konferencji 7 edycji. Podczas drugiego panelu doszło do mocnej wymiany słów pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” od razu powtarzał, że face to face nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem nie da rady się powstrzymać i od razu uderzy ”Murana”. Tak też się stało, ale to nie koniec. Okazało się, że tuż po konferencji Jacek Murański czekał i ruszył w stronę byłego pięściarza.

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego! Co wy na to?

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis