MMA PLNajnowszeFENOleksiejczuk mierzy się z krytyką po przejściu do freaków. Prezes PRIME: Przestań się hejtem przejmować!

Oleksiejczuk mierzy się z krytyką po przejściu do freaków. Prezes PRIME: Przestań się hejtem przejmować!

Cezary Oleksiejczuk, czyli były mistrz FEN mierzy się z krytyką po przejściu do freaków. Młodszy z braci Oleksiejczuk został ogłoszony nowym zawodnikiem organizacji PRIME Show MMA, a jego debiut u nowego pracodawcy odbędzie się już w sierpniu na gali PRIME 9.

Oleksiejczuk mierzy się z krytyką po przejściu do freaków

Sam Oleksiejczuk po tym angażu mierzy się z falą krytycznych komentarzy internautów, którzy wypominają mu ambicje dostania się do organizacji UFC, które skończyły się przenosinami z FEN, ale nie do UFC, a właśnie do PRIME Show MMA.

Oleksiejczuk mierzy się z krytyką po przejściu do freaków. Prezes PRIME: Przestań się hejtem przejmować!

Powody takiej, a nie innej decyzji Cezarego Oleksiejczuka o przenosinach do PRIME Show MMA możemy przeczytać w artykule Prezesa FEN Jakuba Borowicza, który próbował przedstawić punkt widzenia zawodnika na tę zmianę:

“Wpadajcie pod artykuł który opublikował @BorowiczJakub Świetnie wytłumaczył dlaczego związałem się z federacją freekową 😉 Myśle że po przeczytaniu tego zmienicie zdanie odnośnie mojego postanowienia. A jeśli nie to mam wy*jebane w te wasze hejty” – zachęcał dodatkowo Oleksiejczuk.

Pod wpisem Cezarego Oleskiejczuka dopisał się także prezes organizacji PRIME Show MMA – Tomasz Bezrąk. Przedstawił on swoje zdanie na temat przyszłości tego młodego i ambitnego zawodnika mieszanych sztuk walki:

“Przestań się Czarek hejtem przejmować. Witaj w Prime. W Fenie wkrótce pas. A potem DWCS lub UFC czego Ci życzę.”

A Wy co sądzicie o przejściu Cezarego Oleksiejczuka do organizacji PRIME Show MMA? Czy będziecie oglądać w sierpniu debiut tego zawodnika u nowego pracodawcy?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis