MMA PLFAME MMAOleksiejczuk do Kwiecińskiego: Po walce tez Ci zrobię tak samo jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi!

Oleksiejczuk do Kwiecińskiego: Po walce tez Ci zrobię tak samo jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi!

Przy Alanie Kwiecińskim jest głośno po ostatnim insta stories. Na zawodnika FAME MMA spadła krytyka, gdy śmiał się, że zamknie pieska na grillu. Teraz Kwieciński próbuje obrócić wszystko w żart. Warto jednak zaznaczyć, że grill był zimny. Nie zmienia to jednak faktu, że ”żart” był po prostu słaby.

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” podczas jubileuszowej gali FAME MMA 10 stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA. Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Oleksiejczuk: Zawsze wiedziałem, że coś jest z tobą nie tak!

Cezary Oleksiejczuk (7-2) nie zamierzał długo czekać i szybko zareagował na kontrowersyjne zachowanie Alana Kwiecińskiego. Podopieczny Mirosława Oknińskiego ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich walki.

@alan.kwiecinski92 od zawsze wiedziałem ze coś jest z tobą nie tak,ale bądź pewny ze jak dojdzie do naszej walki to oprócz tego ze dostaniesz wpier…ol to po walce tez Ci zrobię tak samo jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi. Z racji tego ze sam prowadzę gospodarstwo i mam masę zwierząt o które muszę dbać,to nie pozwolę na takie patologiczne zachowania.Zawsze mówiłem jak jest i tym razem robię to samo. Jak widać pomysł z „wyjaśnianiem” frików był bardzo trafiony,chore zachowania powinny mieć konsekwencje zawsze i wszędzie. Do zobaczenia w klatce ⚔️ Część wypłaty z walki zostanie przekazana dla schroniska z pieskami 🐶

Zobacz także:

Co z walką Najman vs Jóźwiak? Prezes FEN chce podjąć rękawice, ale nie na MMA VIP!

Co dalej z walką promotorów – Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak? Głośno zapowiadana w ostatnim czasie walka miała być starciem wieczoru październikowej gali MMA VIP 3. Tak przynajmniej zapowiadał ją sam “El Teostosteron”, dla którego miałaby to być kolejna – nie wiedzieć już która! – pożegnalna walka w MMA.

Ewa Brodnicka dużo zarobi na walce dla High League: Nie ma co w ogóle porównywać! Zaskoczeni?

Wygląda na to, ze Ewa Brodnicka dużo zarobi na swojej walce dla organizacji High League. Była mistrzyni świata w boksie skrzyżuje rękawice w walce w formule MMA z byłą mistrzynią FAME MMA – Lil Masti.