MMA PLBoksOleksandr Usyk zapewnia: Telewizja to wielka kupa gówna, która tylko ogłupia!

Oleksandr Usyk zapewnia: Telewizja to wielka kupa gówna, która tylko ogłupia!

Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) aktualnie przebywa w Czechach, gdzie przygotowuje się do obrony pasów wagi ciężkiej. Ukrainiec w mocnych słowach wypowiedział się o telewizji. Mistrz olimpijski zapewnia, że od lat nie ogląda telewizji, bowiem jego zdaniem ogłupia ona  społeczeństwo.

Usyk

Niewykluczone, że ostatecznie w czerwcu (dokładnie dwudziestego piątego) dojdzie do wielkiego rewanżu Usyka z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) – o czym wspomniano w CNN. Lada dzień poznamy miejsce, w którym odbędzie się walka na szczycie wagi ciężkiej, bowiem pojawia się również ciekawa oferta z bliskiego wschodu.

Do ich pierwszego starcia doszło pod koniec września w Wielkiej Brytanii. Usyk na dystansie 12-rund pewnie zdominował zawodnika publiczności. Nie było nawet mocnych momentów, w których Joshua ruszył, mocno się postawił i zagroził świetnie pracującemu na nogach – Usykowi. Podczas werdyktu nie było wątpliwości kto powinien zostać zwycięzcą. Warto zaznaczyć, że była to już trzecia walka Ukraińca w Anglii (wcześniej wypunktował Derecka Chisorę oraz znokautował Tony Bellew).

Najciekawsze momenty z pierwszego pojedynku Usyk-Joshua zobaczycie poniżej:

Usyk: Dlatego zamiast oglądać telewizję, dzwonię do ludzi z wojska!

Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku stanie do obrony pasów wagi ciężkiej. Ukraiński mistrz w mocnych słowach wypowiedział się o telewizji, której od lat nie ogląda. Usyk uważa, że telewizja ogłupia społeczeństwo.

Ludzie są dziś zbyt leniwi intelektualnie i wierzą we wszystko, co powiedzą im w telewizji.  Już dawno zdałem sobie sprawę, że telewizja to wielka kupa gówna, która tylko ogłupia. Te wszystkie informacje i wiadomości mają naprowadzić ludzi na jakiś kierunek myślenia i temu służy właśnie telewizja. Dlatego zamiast oglądać telewizję, dzwonię do ludzi z wojska albo z miasta, gdzie coś się dzieje i pytam ich o informacje z pierwszej ręki. Od lat nie oglądam telewizji, tylko szukam bezpośredniego źródła. Ludzie powinni czytać książki, rozwijać umysł, niestety stali się zbyt leniwi i wolą wierzyć we wszystko, co powie im telewizor. A telewizja często manipuluje 

35-latek w poprzednim roku stoczył zaledwie jeden pojedynek. Wyglądałoby to zdecydowanie inaczej w ostatnim czasie, lecz wszystko pokrzyżowała ”nowa choroba” wstrząsająca całym światem.

Zobacz także:

Piotr Szeliga ostro o Parke: Zrobię wszystko żeby zgasić go jak peta! Widzieliście?

Tu jest mocna spina! Piotr Szeliga ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Normanie Parke, z którym zmierzy się podczas FAME MMA 14 w Krakowie. ”Szeli” jest pewny siebie. Już dziś podczas konferencji dojdzie do słownej konfrontacji.

Kamil Gniadek do oburzonych zarobkami freaków: Nikt nam przecież nie zabronił prowadzić własnych Instagramów! Co wy na to?

Kamil Gniadek to jeden z szeroko pojętej czołówki zawodników wagi półśredniej w Polsce, który ostatnio walczył dla organizacji FEN. Gniadek jest też otwarty na świat freaków, którzy coraz lepiej radzi sobie w świecie mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis