MMA PLBoksOleinik udanie zadebiutował w boksie! 46-letni weteran UFC potrzebował zaledwie 34-sekund [WIDEO]

Oleinik udanie zadebiutował w boksie! 46-letni weteran UFC potrzebował zaledwie 34-sekund [WIDEO]

Aleksei Oleinik (60-18-1) weteran największej organizacji na świecie postanowił zadebiutować w boksie zawodowym. “The Boa Constrictor” chciał się odbudować po ostatniej przegranej przez ciężki nokaut. 46-latek w poprzednią sobotę wystąpił na gali w Rosji, a dokładnie w Kazaniu. 

Oleinik

Warto zaznaczyć, że weteran MMA posiada na swoim koncie walki w organizacji KSW. Aleksei szybko przed czasem pokonał Karola Bedorfa czy chociażby Krzysztofa Kułaka. 

46-latek w UFC odnotował siedemnaście pojedynków z czego dziewięć zwyciężył. Aleksei walczył z takimi zawodnikami jak Fabricio Werdum, Derrick Lewis, Alistair Overeem, Mark Hunt, Curtis Blaydes czy Travis Browne. Przypomnijmy, że pierwszą przegraną Oleinik w UFC zaliczył w starciu z naszym reprezentantem Danielem Omielańczukiem.

Oleinik udanie debiutuje w boksie!

Alexei Oleinik (60-18-1) potrzebował zaledwie 34 sekundy, aby cieszyć się z udanego debiutu w boksie. 46-latek w main evencie zastopował Tagira Dzoblaeva. 

Tak to wyglądało:

Oleinik nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku w MMA, gdzie chciał się pokazać z dobrej strony przed własną publicznością. “The Boa Constrictor” już w pierwszej odsłonie został ciężko znokautowany w starciu z Oli Thompsonem. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis