MMA PLOktagonOKTAGON MMA 26: Marcin Naruszczka przegrywa walkę o pas! Zabrakło niewiele!

OKTAGON MMA 26: Marcin Naruszczka przegrywa walkę o pas! Zabrakło niewiele!

Niestety, Marcin Naruszczka przegrywa walkę o pas mistrzowski wagi średniej, do której doszło na gali OKTAGON MMA 26. Polak musiał uznać wyższość Samuela „Pirata” Krištofiča.

Walka z udziałem naszego rodaka była główną atrakcją wczorajszej gali w Pradze. Niestety, ale po dwudziestopięciominutowym pojedynku Polak musiał uznać wyższość swojego rywala, który został nowym mistrzem wagi średniej OKTAGON MMA.

OKTAGON MMA 26: Marcin Naruszczka przegrywa walkę o pas! Zabrakło niewiele!

W fenomenalnej atmosferze odbywał się pojedynek podopiecznego Mirosława Oknińskiego. Naruszczka do klatki wyszedł jako ostatni zawodnik całej karty walk.

Dał dobry, wyrównany pojedynek i podczas ogłaszania werdyktu żaden zawodnik nie był przekonany co do swojego zwycięstwa. Polak chciał spełnić swoje marzenie i przywieźć do kraju pas mistrzowski zagranicznej organizacji, ale żeby ten cel osiągnąć, będzie musiał jeszcze trochę popracować i liczyć na nieco więcej szczęścia.

Nie mniej – Marcinie Naruszczko – gratulacje!

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.