MMA PLOktagonOKTAGON MMA 25: Polacy ze zmiennym szczęściem – porażka Kamila Mindy w walce o pas, wygrana Marty Waliczek

OKTAGON MMA 25: Polacy ze zmiennym szczęściem – porażka Kamila Mindy w walce o pas, wygrana Marty Waliczek

Wczoraj odbyła się gala OKTAGON MMA 25, na której walczyła dwójka naszych rodaków. Kamil Minda i Marta Waliczek zaprezentowali się ze zmiennym szczęściem.

OKTAGON MMA 25
Foto: OKTAGON MMA

OKTAGON MMA 25: Polacy ze zmiennym szczęściem – porażka Kamila Mindy w walce o pas, wygrana Marty Waliczek

Kamil Minda wystąpił w walce wieczoru całej imprezy, gdzie zmierzył się ze Słowakiem Martinem Budayem. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski wagi ciężkiej. Polak dobrze się w tej walce prezentował, miał przewagę nad przeciwnikiem, ale jak to w królewskiej dywizji wagowej bywa – zdecydował jeden potężny cios. W drugiej rundzie Buday, niestety powalił Mindę na matę potężnym ciosem i w parterze dokończył dzieła zniszczenia. Piszemy niestety, bowiem do tego momentu to Polak dyktował warunki pojedynku.

Kamil Minda musiał obejść się smakiem i wróci do Polski bez pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej, ale to nie oznacza, że powiedział on w OKTAGON MMA ostatnie słowo.

Lepiej w kontekście rozstrzygnięcia poszło natomiast Marcie Waliczek. Polka przełamała serię dwóch porażek z rzędu i wypunktowała Rizlen Zouak. Waliczek w drugiej i trzeciej rundzie była zdecydowanie agresywniejsza od Francuzki i to ona dyktowała warunki pojedynku. Polce jednak nie udało się wygrać tej walki przed czasem i ostatecznie o jej wiktorii zadecydowali sędziowie punktując zgodnie 29:28.

Zobacz także:

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

MMA-VIP 2: Żurom vs Antykonfident, Pudzianowski vs Chic – wyniki

Wyniki gali MMA-VIP 2, na której zobaczyliśmy między innymi takie walki jak Żurom vs Antykonfident czy Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis