MMA PLOktagonOktagon 32: Polacy przegrywają w Ostrawie! Podopieczny Oknińskiego nie zgadza się z werdyktem!

Oktagon 32: Polacy przegrywają w Ostrawie! Podopieczny Oknińskiego nie zgadza się z werdyktem!

W sobotę w Czechach odbyła się gala Oktagon 32, a w karcie walk zobaczyliśmy dwóch naszych reprezentantów. W walce wieczoru doświadczony David Kozma (30-11) zmierzył się z Petrem Knize (13-2). 44-latek pokazał wielki charakter i udowodnił nie pierwszy raz, że może rywalizować na dobrym poziomie sportowym.

Minda

Warto wspomnieć o ważnym zwycięstwie niepokonanego Mateja Penaza (6-0). Czech jednogłośną decyzją sędziów pokonał Gianni Melillo (14-7). Był też start niedoszłego przeciwnika Izu Ugonoha. Mowa o Thomasie Narmo (4-3), który przegrał szybko przed czasem (niskie kopnięcia) z Jeremy Kimballem (18-9).

Sami zobaczcie:

Jak GRIZZLY utnul VIKINGA?👆🐻 www.OKTAGON.tv

Jak GRIZZLY utnul VIKINGA?👇🐻www.OKTAGON.tv

Posted by OKTAGON MMA on Saturday, April 9, 2022

Kamil Minda nie zgadza się z decyzją!

W Ostrawie zobaczyliśmy walki dwóch naszych reprezentantów. Jako pierwszy w klatce zameldował się Mateusz Strzelczyk (10-12). Polak dostał następną szansę po ostatniej niespodziewanej wygranej w Pradze. Tym razem niespodzianki nie było! Strzelczyk przegrał w pierwszej rundzie z Christianem Jungwirthem (11-5).

Ważny pojedynek stoczył Kamil Minda (7-3). Zwycięstwo w Ostrawie mogło mu zapewnić ponowną walkę o tytuł mistrzowski. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przegrał decyzją sędziów z Tadejem Dajcmanem (5-2). Minda nie mógł pogodzić się z werdyktem. To nie pierwsza taka sytuacja w organizacji Oktagon.

Oktagon MMA dno sędziowskie !!!

OKTAGON MMA dno sędziowskie !!!soudci zničili mma jak se můžeš mýlit !!!

Posted by Kamil Minda on Saturday, April 9, 2022

Brawo OKTAGON MMAOktagonmma fanpageOKTAGON PRIMEOktagonMMA super sędziowanie. 👏👏👏👏Mirek OknińskiAmadeusz Rybica Nóżka jak nowa 😆

Brawo OKTAGON MMA Oktagonmma fanpage OKTAGON PRIME OktagonMMA super sędziowanie. 👏👏👏👏 Mirek Okniński Amadeusz Rybica Nóżka jak nowa 😆🦍

Posted by Kamil Minda on Sunday, April 10, 2022

Zobacz także:

Skandal na gali bokserskiej w Falkensee. Nagi protest na walce byłego rywala Tysona Fury’ego [ZDJĘCIA] Widzieliście?

W miniony weekend oglądaliśmy swoisty skandal na gali bokserskiej w Falkensee w Niemczech. Tam walczył były rywal Tysona Fury’ego, który spotkał się z protestem dwóch kobiet wspierających ofiarę przemocy domowej stosowanej przez pięściarza.

Dana White chwali Chimaeva i Burnsa po UFC 273: To jedna z najlepszych walk jakie oglądałem! Macie tak samo?

Szef UFC, Dana Whiet był pod wrażeniem Khamzata Chimaeva i GIlberta Burnsa i chwali obu zawodników za walkę, jaką ci zaprezentowali na minionej gali UFC 273. Prezes największej organizacji MMA na świecie przyznał, że pojedynek ten był jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek oglądał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis