MMA PLNajnowszeOknińskiOktagon 28: Przedwcześnie przerwana walka Naruszczki! Okniński i czescy kibice wściekli! [WIDEO]

Kolejne kontrowersje w organizacji Oktagon! Marcin Naruszczka (22-11-2) nie ma szczęścia – co do występów u naszych sąsiadów. Podopieczny Mirosława Oknińskiego przegrał przed czasem z zawodnikiem publiczności Davidem Hoskiem (6-2-1). Sędzia jednak zdecydowanie się pośpieszył.

Okniński

To był drugi występ Naruszczki w Czechach. W debiucie miało dojść do dużego starcia z Karlosem Vemolą. ”Terminator” doznał kontuzji, więc w jego miejsce wszedł Samuel Kristoific (15-3). To była ciężka 5-rundowa walka. Polak ostatecznie przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Okniński: Przerwanie jak w amatorstwie!

Mirosław Okniński był wściekły! Trener na facebooku postanowił skomentować drugi występ Marcina Naruszczki (22-11-2) w organizacji Oktagon.

2 walka Marcin Naruszczka która nie przegrał , tylko wygrali sędziowie przerwanie jak w amatorstwie.Panie Nowotny wstyd i hańba Walka o pas wałek teraz za szybkie przerwanie.Amatorka Octagon dobra organizacja A sędziowie mega hujowo przepraszam Musialem

Również z przedwczesnym przerwaniem nie mógł pogodzić się prezes Fight Exclusive Night – Paweł Jóźwiak.

Skandal !!!!!!!!!! Jestem wściekły !!!!

Czesi nie mogą pogodzić się z decyzją sędziego. Wielu kibiców twierdzi, że Naruszczka został okradziony – co możecie zobaczyć w komentarzach pod postem.

🇨🇿David SPARŤAN Hošek v druhém kole dokázal vypnout polského cyborga🦾 a bere vítězství v prvním zápase hlavní karty.🥶⚠️ Další zápasy sledujte na WWW.OKTAGON.TV

Posted by OKTAGON MMA on Saturday, September 25, 2021

Oleksandr Usyk (19-0, 13 KO) pokona Anthony’ego Joshuę (24-2, 22 KO) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali, która odbyła się na nowym stadionie Tottenhamu Hotspur w Londynie. W stawce znalazły się aż cztery mistrzowskie pasy wagi ciężkiej – WBA Super, WBO, IBF i IBO.

Marcin Najman o swoich walkach ulicznych: Uczestniczyłem, jestem bez porażki! Zaskoczeni?

Marcin Najman został zapytany o walki uliczne, które przytrafiły się w jego życiu. ”El Testosteron” gwarantuje, że nigdy nie przegrał na ulicy. Najman postanowił opowiedzieć pewną szaloną historię.