MMA PLBoksOkolie vs Głowacki oficjalnie ogłoszone! Polak powalczy o pas WBO!

Okolie vs Głowacki oficjalnie ogłoszone! Polak powalczy o pas WBO!

Można powiedzieć, że co się odwlecze, to nie uciecze. Pojedynek Lawrence Okolie vs Krzysztof Głowacki oficjalnie ogłoszony! Znamy już szczegóły najbliższej mistrzowskiej walki z udziałem naszego rodaka.

Informację o zestawieniu Lawrence’a Okolie z Krzysztofem Głowackim podał w mediach społecznościowych promotor – Eddie Hearn.

Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Okolie vs Głowacki oficjalnie ogłoszone!

Walka Okolie z Głowackim odbędzie się 20 marca na gali Matchroom Boxing. Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej.

Do pojedynku tego miało dojść już 12 grudnia zeszłego roku. Wówczas na przeszkodzie stanęły kłopoty zdrowotne Polaka. Głowacki niedługo przed walką zaraził się wirusem SARS-CoV-2 i rozwinęła się u niego choroba COVID-19. Z tego właśnie powodu został niedopuszczony do tego pojedynku.

W jego miejsce wówczas wskoczył Nikodem Jeżewski, który został przez Okolie zmieciony z ringu i przegrał przed czasem przez techniczny nokaut.

Zobacz także:

Będzie powrót Khabiba? Wymowne wideo opublikowane przez szefa UFC!

Czy będzie powrót do oktagonu Khabiba Nurmagomedovowa? Wideo opublikowane przez szefa UFC, Dany White’a wiele mówi w kontekście powrotu Rosjanina do oktagonu.

Michał Oleksiejczuk wróci do oktagonu UFC w marcu. Jego rywalem były mistrz Cage Warriors

Michał Oleksiejczuk (14-4, 1 N/C) powróci do oktagonu UFC najprawdopodobniej pod koniec marca bieżącego roku. Jego rywalem będzie Litwin Modestas Bukauskas (11-3).

UFC on ABC 1: Holloway vs. Kattar – wyniki ważenia i spotkania twarzą w twarz [WIDEO]

Za nami już oficjalne ważenie przed pierwszą tegoroczną galą UFC, która w najbliższa sobotę odbędzie się na Fight Island.