Okniński uważa, że Labryga sfaulował Pasternaka ze strachu! „Jak on chce iść do UFC?”

Mirosław Okniński szokuje! Jego zdaniem Denis sfaulował Michała Pasternaka ze strachu na gali FAME 24!
Podczas gali FAME 24, która odbyła się 8 lutego w Warszawie, doszło do wielu różnych kontrowersji. Jedną z nich było zakończenie wielkiej konfrontacji Denisa Labrygi z Michałem Pasternakiem.
Otóż po wyrównanych pierwszych minutach ich walki doszło do niespodziewanego zdarzenia. Otóż Denis wyprowadził nielegalne, potężne kolano w głowę „Wampira”, które, co ciekawe, trafiło również samego Denisa, poważnie go rozcinając.
ZOBACZ TAKŻE: Tyburski ostro odpowiada Pasternakowi! „Rewanż w K1 i znikasz”
Owe kolano zostało wyprowadzone, zgodnie z regulaminem ich walki, w pozycji parterowej. Do dziś część fanów freak fightów nie może tego przyjąć do wiadomości, bowiem Denis je wyprowadził stojąc w klinczu z Michałem, jednakże w przypadku walk w tzw. basenie mieliśmy do czynienia z innymi zasadami, z którymi wszyscy zawodnicy byli zapoznani.
Swoje 3 grosze odnośnie tego incydentu dodał Mirosław Okniński w wywiadzie dla „FanSportuTV”:
Michał nigdy jakoś nie łamał przepisów. Wiadomo, że faule się nieraz zdarzają, ale to nie intencjonalnie. A jak ktoś ma mówione 10 razy „Nie kop w głowę, bo zmiana przepisów, nie wolno kopać na tej bandzie”, a ten kopie i później mówi, że mu trzeba 100 razy powtórzyć. Sam się wkopał, że jak mówi, że mu trzeba 100 razy 10 odpraw, to znaczy, że coś jest z nim nie tak. Jak on chce iść do UFC? Także tu trzeba zacząć pracować nad umysłem.
W wywiadzie dla „MMA-Bądź na bieżąco” z kolei oświadczył wprost, że w jego opinii faul Labrygi był celowy:
Labryga moim zdaniem już się zmęczył, był w strachu i po prostu ze strachu faulował.
Czy rzeczywiście Denis był… w strachu? Niespodziewane słowa trenera Oknińskiego z pewnością do neigo trafią, a on sam zapewne nie zostawi tego bez komentarza.