MMA PLFENOkniński proponuje walkę Świerczewskiego z Murańskimi! ”Mamy rywala nie ważne z którym”!

Okniński proponuje walkę Świerczewskiego z Murańskimi! ”Mamy rywala nie ważne z którym”!

Mirosław Okniński ma pomysł co do następnego przeciwnika Mateusza bądź Jacka Murańskiego. Trener apeluje, aby doszło do zestawienia z jego podopiecznym Piotrem Świerczewskim!

49-latek to uznany piłkarz. Piotr swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował w grudniu 2019-roku. Była to walka wieczoru drugiej edycji Free Fight Federation w Zielonej Górze. Walka z Grzegorzem ”Gregiem Collinsem” Chmielewskim dość zaskakująco potrwała cały dystans. Świerczewski po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Piotr Świerczewski: Myślę, że bym się lepiej przygotował!

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco postanowił zaproponować pewne zestawienie! Trener jest otwarty, aby jego podopieczny Piotr Świerczewski zmierzył się z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim. Głos zabrał też obecny na sali piłkarz.

Mirosław Okniński: Mamy rywala, nie ważne, który Murański jest chętny. Piotrek Świerczewski młody adept z Akademii Sportów Walki Wilanów chętny do walki z Murańskim, jednym i drugim. Może być nawet z trzecim (śmiech).

Piotr Świerczewski: Nie no ja trenuje, skromny chłopak jestem, ale tutaj pod okiem mistrza robię postępy. Przed walką naszego Epic Cheat Meala, który w sumie mało trenował, a bardzo fajnie… Oczywiście brakowało mu doświadczenia. Myślę, że bym się lepiej przygotował, tutaj szef by mi dobrą taktykę przygotował z młodym Murańskim. Oczywiście ja nie jestem fighterem, a piłkarzem, ale jakby było takie wyzwanie to byśmy przyjęli.    

Zobacz także:

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański, Mateusz Borek: Solidny wynik, najlepszy od czasu… Zaskoczeni?

Ujawniono ilość sprzedanych PPV na minioną galę Knockout Bouxing Night 15: Szpilka vs Rózański, która odbyła się w niedzielę 30 maja. Wynik sprzedażowy podał organizator imprezy Andrzej Wasilewski.

Dariusz Michalczewski ostro po przegranej Szpilki: Wzrasta ryzyko, że stanie się kaleką! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport w mocnych słowach wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Były mistrz świata uważa, że ”Szpila” powinien zakończyć karierę sportową.