MMA PLCiekawostkiMirosław Okniński organizuje zbiórkę na rzecz MMA, “Juras” ostro komentuje!

Mirosław Okniński organizuje zbiórkę na rzecz MMA, “Juras” ostro komentuje!

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów i jeden z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim MMA Mirosław Okniński zorganizował zbiórkę pieniędzy, którą zatytułował: Na walkę z monopolem w polskim MMA!

Zbiórka ta ma być pstryczkiem w nos właścicielowi Federacji KSW, który stoi za powstaniem Stowarzyszenia MMA Polska, które ma wprowadzać regulacje w mieszanych sztukach walki w Polsce.

W opisie zbiórki czytamy:

“Zrzutka na walkę z monopolem i stworzenie opozycji w polskim MMA! Jeżeli ważne jest dla Ciebie dobro polskiego MMA i chcesz pomóc Mirosławowi Oknińskiemu, który sam, jako jeden z nielicznych, walczy przeciwko monopolowi – wspieraj nas, bo dzięki tobie polskie MMA nie zostanie zniszczone przez monopol!”

Zaraz bedzie pol tysiaca 29 osob wsparlo juz nasza akcje28 zl brakuje do 500zl Dziekuje wam za wsparcie kazdy wplaci po kilka zl i Pan Lewandowski bedzie zdziwiony.

Opublikowany przez Mirka Oknińskiego Piątek, 10 kwietnia 2020

Zbiórkę trenera Oknińskiego skomentował też w mediach społecznościowych zawodnik KSW, Łukasz Jurkowski, który przestrzega przed wpłacaniem na jej cele, przypominając, że ASW Wilanów jest dłużnikiem wielu zawodników w polskim MMA za niewypłacone gaże z gal organizowanych przez Profesjonalną Ligę MMA:

Kiedy wisisz mnóstwo pieniędzy zawodnikom i podwykonawcom swoich gal i próbujesz kolejny raz zrobić kolejnych na hajs… w imię walki z monopolem w polskim MMA?! WTF?”