MMA PLMichał OleksiejczukOkniński ogłosił zakończenie współpracy z braćmi Oleksiejczuk: U mnie w teamie jest jak ja chcę!

Okniński ogłosił zakończenie współpracy z braćmi Oleksiejczuk: U mnie w teamie jest jak ja chcę!

Mirosław Okniński nie żartuje! Uznany trener za pomocą mediów społecznościowych ogłosił zakończenie współpracy z braćmi Oleksiejczuk. Trzeba przyznać, że Michał i Cezary w ostatnim czasie odnosili ważne sukcesy pod banderą Akademii Sportów Walki Wilanów.

21-latek w sobotę podczas Fight Exclusive Night 37 we Wrocławiu stanął przed szansą mistrzowską. To był ważne zdobyte doświadczenie. Cezary po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego Aiguna Akhmedova (22-3).

Okniński zapewnia:To nie żart!

To jest spore zaskoczenie! Mirosław Okniński na facebooku ogłosił zakończenie współpracy z braćmi Oleksiejczuk.

Od dnia dzisiejszego nie prowadzę braci Oleksjeczuk Razem zrobilismy mega progres Michal I Czarek Oleksiejczuk sa super zawodnikami.ŻYCZĘ IM DUZO SUKCESOW.BRACIA MAJA SWOJ POMYSL NA TRENINGI JA NIE MAM SILY .AKADEMIA SPORTOW WALKI WILANOWNIE WSPOLPRACUJE Z BRACMI OLEKSIEJCZUK.

Od dnia dzisiejszego nie prowadzę braci Oleksjeczuk Razem zrobilismy mega progres Michal I Czarek Oleksiejczuk sa…

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, November 30, 2021

To nie zart. U mnie w Teamie jest jak ja CHCE. Ja jestem liderem jak ktos ma inny pomysl to do widzenia – dodał trener Okniński.

Zobacz także:

Michał Materla zawalczy na gołe pięści w The War? Załęcki: Dogadujemy się, zobaczymy!

To byłoby spore zaskoczenie! Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że trwają rozmowy z legendą MMA w naszym kraju – Michałem Materlą. Były mistrz KSW miałby zawalczyć w The War na gołe pięści.

Khamzat Chimaev to atencjusz? Chce walki z… Brockiem Lesnarem: Walczmy tak, by tylko jeden opuścił klatkę!

Ok,ok. Khamzat Chimaev to materiał na nową gwiazdę UFC, choć według wielu tą nową gwiazdą Rosjanin ze szwedzkim paszportem już jest. Ale teraz chyba trochę przesadził.