MMA PLBoxdelOkniński o zaangażowaniu Boxdela w treningach: Był raz i więcej go nie zobaczyłem!

Okniński o zaangażowaniu Boxdela w treningach: Był raz i więcej go nie zobaczyłem!

Nie tak dawno Michał Baron na swoim YouTubie przedstawił trenera, z którym będzie chciał się przygotować do następnego pojedynku. ”Boxdel” zamierza w Warszawie trenować pod okiem Mirosława Oknińskiego. Prekursor MMA wypowiedział się o zaangażowaniu Barona.

Boxdel

Wszystko na to wskazuje, że w 2022 roku dojdzie do starcia włodarzy! O takim pojedynku mówi się już bardzo długo. Michał Baron skrzyżowałby rękawice z Wojciechem Golą – o czym wspomniano na specjalnej konferencji FAME MMA.

Okniński o Boxdelu: Uważam, że to bardzo słabe zachowanie!

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco wypowiedział się o Michale ”Boxdelu” Baronie.

Boxdel był raz i więcej go nie zobaczyłem. Nawet nie zadzwonił/nie napisał żadnej informacji. Uważam, że to bardzo słabe zachowanie. Przychodzisz i mówisz, że będziesz trenował, a później ani nie zadzwonisz ani nie napiszesz i nie ma Cię 2 tygodnie. Ja do ”Boxdela” nic nie mam, ale jakiś kontakt by się przydał. Po co dajesz medialną informację, że przychodzisz, trenujesz, robisz z tego film, a później nie przychodzisz. Ja lubię ”Boxdela”, fajny chłopak/śmieszny. Po naszej rozmowie dogadaliśmy się, że będzie trenował i nagle nie ma. Próbowałem się z nim skontaktować telefonicznie czy będzie trenował czy nie będzie. Nic, żadnej informacji. Dziwne, ale to jest świat freaków i się tym nie przejmuje.

Zobacz także:

Szok! Sędzia znokautowany podczas amatorskiego pojedynku MMA! [WIDEO] Widzieliście?

Musicie to zobaczyć! Takie sytuacja nie zdarzają się często. Widzieliśmy akcje, gdy zawodnik był w tak zwanym ”transie” i uderzył sędziego. Muśnięci, a mocny cios, który powoduje nokaut to jednak spora różnica.

Dariusz Michalczewski o Kliczkach: Wiedziałem, że to chłopaki z charakterem i jajami! Co wy na to?

Dariusz Michalczewski zabrał głos! Nasz były mistrz świata w boksie wypowiedział się o braciach Kliczko, którzy z całych sił walczą o swoją ojczyznę. ”Tiger” miał szansę dobrze poznać legendarnych braci. Michalczewski zapewnia, że aktualna sytuacja tylko potwierdziła, to co sądził o Kliczkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis