MMA PLJan BłachowiczOkniński o walce Oleksiejczuka z Błachowiczem: Wydaje mi się, że mógłby go znokautować!

Okniński o walce Oleksiejczuka z Błachowiczem: Wydaje mi się, że mógłby go znokautować!

Mirosław Okniński to znana postać w środowisku MMA, lecz w jego wykonaniu nie brakuje też kontrowersyjnych wypowiedzi. Trener w rozmowie z infosport.pl zdradził, że widzi szansę, aby jego podopieczny Michał Oleksiejczuk (15-4) znokautował aktualnego mistrza wagi półciężkiej – Jana Błachowicza (28-8).

26-latek wrócił do klatki po ponad rocznej przerwie. ”Lord” dwudziestego siódmego marca podczas UFC 260 zmierzył się z Modestasem Bukauskasem. Potencjalna przegrana mogła oznaczać zwolnienie w amerykańskim gigancie.

Był to ciężki pojedynek, ale co najważniejsze Oleksiejczuk wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Wojownik pochodzący z Barek odnotował trzecie zwycięstwo w UFC.

Okniński o walce Oleksiejczuk vs Błachowicz!

Mirosław Okniński uważa, że Michał Oleksiejczuk (15-4) miałby szansę znokautować… Jana Błachowicza (28-8) – o czym wspomniał w rozmowie z infosport.pl.

Myślę, że jeżeli Oleksiejczuk biłby się z Jankiem, to wydaje mi się, że mógłby go znokautować.

Oleksiejczuk należy do młodych zawodników, którzy robią znaczę postępy. Polak ma szansę już niebawem zaskoczyć nie tylko kibiców. Mimo wszystko w tym momencie nie ma mowy nawet o potencjalnej walce z ścisłą czołówką, a co dopiero z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Jan Błachowicz zagra w filmie! Wystąpi u… Patryka Vegi! Zaskoczeni?

Wygląda na to, że Jan Błachowicz zagra w filmie! Mistrz wagi półciężkiej UFC i najlepszy zawodnik walczący w formule MMA w historii naszego kraju wystąpi w filmie Patryka Vegi.

Lewandowski wspomina walkę Gustafssona z Kułakiem: Zszedł z bramki, przespał się… Oglądaliście tą walkę?

Powrót do przeszłości! Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW wrócił pamięcią do 2008 roku, gdy Alexander Gustafsson (18-7) wszedł w zastępstwo i uratował start Krzysztofa Kułaka (31-18-1) na gali w Dąbrowie Górniczej.