Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueOkniński o potencjalnej walce Pasternaka z Tyburskim: To jest obniżenie lotów, zejście do dna!

Okniński o potencjalnej walce Pasternaka z Tyburskim: To jest obniżenie lotów, zejście do dna!

Na kanale Fansportu TV ukazała się rozmowa z Mirosławem Oknińskim. Podczas rozmowy powiedział, że walka Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim nie wchodzi w grę.

Okniński

“Wampir” to były mistrz PLMMA w wadze półśredniej, mistrz i międzynarodowy mistrz Wotore oraz mistrz MMA-VIP w wadze ciężkiej. W walkach na gołe pieści zadebiutował w 2020 roku na Wotore 2. podczas turnieju, pokonał w ćwierćfinale i półfinale pokonał Damiana Burego, a w finale Kacpra Miklarza. Pas mistrza wotore zdobył w 2020 roku podczas 3 edycji. Pokonał na niej Marka Samociuka. Ostatni pojedynek stoczył w 2021 na Wotore 4, gdzie pokonał przez poddanie w 1 rundzie Simona Henriksona. Zdobył tym tytuł międzynarodowego mistrza Wotore. Jeśli chodzi o MMA to stoczył 25 pojedynków, z których przegrał 9. Walczył dla One Championship, EFM Show, MMA-VIP, Babilon MMA czy Oktagon MMA.

W organizacji EFM show stoczył jeden pojedynek na 1 edycji. Przegrał tam w walce o tytuł z Maciejem Różańskim. Kolejna organizacją było MMA – VIP, gdzie stoczył dwa pojedynki. Pierwszy miał miejsce na 3 edycji, gdzie w walce o pas pokonał Kornela Zapadkę. Tytuł obronił podczas 4 edycji pokonując Kacpra Miklasza.

Na gali Babilon MMA stoczył jedna walkę. Miała ona miejsce w 2022 roku podczas 27 edycji w Skierniewicach. Zmierzył się z Łukaszem Sudolskim, którego pokonał na punkty. W organizacji Oktagon MMA stoczył jeden pojedynek w 2022 roku na 33 edycji przegrywając przez poddanie w 1 rundzie z Karlosem Vemolą. Ostatni pojedynek stoczył na gali CaveMMA 2 przegrywając jednogłośnie na punkty z Adamem Kowalskim.

Okniński o rywalu dla Pasternaka!

W wywiadzie na kanale Fansportu TV Mirosław Okniński postanowił wypowiedzieć się na temat potencjalne walki Pasternaka z “Tybori”. Wspomniał też kto by był najlepszym rywalem dla “Wampira”.

Nie no, z Pawłem Tyburskim na pewno nie chcielibyśmy się bić w ogóle. To jest obniżenie lotów dla Michała, zejście do dna. Tyburscy reprezentują bardzo niski poziom sportowy, może i są zdolni, jak na freaków, ale… bez sensu. Teraz nawet jak walczył z Denisem, to nic nie pokazał, tylko uciekał. Ja mam taką walkę, uważam, że ona by była najlepsza w tej chwili – z „Don Diego”. Jest mistrzem GROMDY, Pasternak jest mistrzem WOTORE. Dwóch mega fighterów się spotyka i walczą do zniszczenia.

Zobacz także:

Jeden z właścicieli FAME MMA: Przyklejono nam łatkę! Zawodnicy MMA krzywo na nas patrzyli!

Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o ewolucji freak fightach w Polsce. Jeden z właścicieli FAME MMA nie ukrywał, że na samym początku nie mieli łatwo i pro sportowe środowisko MMA ”krzywo się na nich patrzyło”.

Krzysztof Głowacki o walce Szpilka-Pudzian: Ciężka walka dla Artura, naprawdę ciężka!

Na kanale ringpolska.pl ukazała się rozmowa z Krzysztofem Głowackim. Podczas rozmowy “Główka” postanowił wypowiedzieć się na temat walki Szpilka-Pudzian, do której dojdzie 3 czerwca na gali XTB KSW 83: Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis