MMA PLNajnowszeFAME MMAOkniński o porównaniach do Herczyka: To jak porównanie osiągnięć Najmana do Gołoty!

Okniński o porównaniach do Herczyka: To jak porównanie osiągnięć Najmana do Gołoty!

Mirosław Okniński aktualnie przebywa na wakacyjnym obozie treningowym w Bakałarzewie. Na Mazurach formę szlifuję Dariusz Kazimierczuk, który piątego września stoczy ważny pojedynek. Podopieczny trenera Oknińskiego na FAME MMA 7 zmierzy się z Marcinem Najmanem.  Prekursor MMA w naszym kraju w mocnych słowach wypowiedział się aktualnym trenerze częstochowianina.

Okniński-Herczyk

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Okniński do Najmana: Co do twojego talentu sportowego. Masz go, ale jesteś patentowanym leniem!

Mirosław Okniński ponownie w mediach społecznościowych nie odpuszcza przed wrześniowym pojedynkiem. Tym razem szybko zareagował na potencjalne porównywanie go do trenera Damiana Herczyka, który już do trzeciej walki przygotowuje Marcina Najmana.

https://www.facebook.com/mirek.okninski/posts/1962260153909345

Marcin Najman bardzo Cię lubię jako człowieka zawsze mi pomagałeś, nie szkodziłeś nigdy Cię nie cisnąłem, bo cały świat Cię ciśnie nie kopie się leżącego. Co do Twojego talentu sportowego masz go dużo, ale jesteś patentowanym leniem. Dlatego zrezygnowałem z trenowania Ciebie i trener Damian Herczyk po walce z Dariusz Kazmierczuk też zrezygnuje. Trener Herczyk jest bardzo dobrym Trenerem Ale porównywanie moich osiągnięć trenerskich do osiągnięć trenera Herczyka to jak porównanie osiągnięć bokserskich Najmana do Gołoty. 

Damian Herczyk to trener w klubie DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała. 43-latek pod swoimi skrzydłami ma naprawdę dobrych zawodników. Mowa o Rafale Haratyku (12-3-1), który już w następnym tygodniu wystąpi w main evencie ACA 109, a zwycięstwo może mu zagwarantować walkę o pas mistrzowski. Ponadto w teamie jest choćby zawzięta i utalentowana Marta Waliczek (4-2) czy Michał Sobiech (3-0), który z dobrej strony pokazał się w programie ”Tylko Jeden”.

ROZPISKA FAME MMA 7:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

To będzie świetna bitka! Izu Ugonoh udanie zadebiutuje?

Już pod koniec sierpnia następne wydarzenie KSW. Doczekamy się na nim debiutu Izu Ugonoha

Skandal w UFC! Jak to oceniacie?

Do skandalu doszło na jednej z ostatnich gal UFC. Mowa o walce wieczoru, w której Edmen Shahbazyan doznał pierwszej przegranej w karierze

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis