MMA PLInneOkniński o konflikcie Sarary z Oświecińskim: „Nie wchodzę w to, kto jest gangsterem, a kto jest frajerem”

Okniński o konflikcie Sarary z Oświecińskim: „Nie wchodzę w to, kto jest gangsterem, a kto jest frajerem”

Podczas wywiadu Tomasza Sarary z Mirosławem Oknińskim obaj podjęli temat dotyczący Tomasza Oświecińskiego (1-1). Okniński wyjaśnił, dlaczego nie widzi przeszkód, by trenować obu fighterów, choć ci nie darzą się sympatią.

okniński o sararze i oświecińskim

Niedawno na kanale Tomasza Sarary pojawił się kolejny przeprowadzony przez niego wywiad. Tym razem gościem był Mirosław Okniński. Dla byłego kickboksera nie jest to zwykły rozmówca, gdyż trener przygotowuje go także do rozpoczęcia kariery w mieszanych sztukach walki.

Podczas rozmowy doszło do poruszenia kontrowersyjnej kwestii, gdyż Sarara nie chce trenować z jednym z podopiecznych szkoleniowca. Najpewniej mowa o Oświecińskim, który zamierza wrócić do MMA. Powód antypatii 35-latka do aktora dotyczy jego wątpliwej dla wielu przeszłości.

Jest jedna postać u trenera, której nie chcę widzieć. Zapytałem, czy on tu będzie, usłyszałem, że go nie ma. Powiedziałem trenerowi, że nie chcę z nim trenować, deklarując brak ochoty widzenia się z nim, bo negatywnie wpłynęłoby to na atmosferę w klubie. Nie jestem wielkim gitem, ale mam swoje zasady i jak ktoś jest frajerem przez duże F, to ja nie potrzebuję takich kolegów.

Okniński od razu odniósł się do całego rozgraniczania ludzi na złych i dobrych. Dla szkoleniowca nie ma znaczenia, jaką przeszłość posiada jego zawodnik, gdyż on skupia się na samym sporcie.

Nie wchodzę w to, kto jest gangsterem, a kto jest frajerem. Mnie interesuje sport i to, czy ktoś chce trenować. Tu się dogadaliśmy, że tej osoby nie ma, bo jesteś dla mnie cennym zawodnikiem. Poza tym mogę go trenować, jak ciebie nie ma.

Okniński odniósł się także do wielu osób, jakie postępują niezgodnie z głoszonym przez nich kodeksem. Konkretne nazwiska się jednak nie padły.

Co do frajerów itd. to znam wielu „sztywnych”, którzy okazali się frajerami i cwelami. Znam też „sztywnych”, którzy trzymają z frajerami, nie wiedząc, że są frajerami, trzymając z nimi 20-30 lat. I są tacy, co wyzywają, że jak można się trzymać z konfidentem, a sami to robią. Kurwa, po co?

Pełna treść rozmowy poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke wyśmiewa Gamrota i Mańkowskiego?

Norman Parke ponownie szuka kontrowersji i wyśmiewa Mateusza Gamrota i Borysa Mańkowskiego. Irlandczyk odkopał stare zdjęcie obu zawodników i postanowił poruszyć drażliwy dla wielu temat.

Widzieliście zapowiedź walki Mańkowskiego z Wrzoskiem?

Czekając na KSW 53 Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zaprezentowała zapowiedź walki Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek.

Co stało się zawodnikowi WOTORE?

Bardzo przykra sytuacja spotkała uczestnika drugiej gali Wotore – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny wdał się w kłótnię na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis