MMA PLFAME MMAOkniński nie odpuszcza Murańskiemu: Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje! 

Okniński nie odpuszcza Murańskiemu: Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje! 

Mirosław Okniński nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu! Tym razem trener w mediach społecznościowych zdradził, że będzie trenował Daniela Majewskiego. ”Muran” wczoraj w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że chętnie zmierzy się z nowym nabytkiem FAME MMA.

Murański

Okniński w mocnych słowach wypowiadał się o Murańskim już po walce z Arkadiuszem Tańculą.

Nic się nie działo, ja po prostu nie chciałem być z Jackiem ”Ratlerkiem” Murańskim, bo to jest gość, który po prostu w MMA nic nie znaczy. I ja z takim gościem nie chcę brać udziału w jakiś takich rzeczach. Przykro było patrzeć jak Murański ugryzł Tańcule. Słabe to było, udaje Tysona a jest pi**ą!  

Okniński: Muran musi być w kagańcu!

Mirosław Okniński znów ostro wypowiada się o Jacku Murańskim. Uznany trener wyjawił, że będzie trenował Daniela Majewskiego.

Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje. 52 lata na karku, a on pcha się w gips. W tym wieku fotel i kapcie, a nie walki.

Ja bede trenowal Majewskiego Muran juz nie zyje.52 lata na karku a on pcha sie w gips w tym wieku fotel i kapcie a nie walki.

Posted by Mirek Okniński on Thursday, December 16, 2021

Łowca idzie po skórę Murana.  Jeśli miałoby dojść do walki Majewski vs Muran to Muran musi być w kagańcu inaczej Majewski nie walczy, bo Muran mógłby ugryźć i zarazić wścieklizną – dodał Okniński.

Zobacz także:

UFC: Kim jest Diego Ferreira? Zobaczcie w akcji najbliższego przeciwnika Mateusza Gamrota!

Mateusz Gamrot (19-1) już w najbliższą sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW stanie przed wielką szansą, bowiem najbliższy rywal jest w TOP 15 oficjalnego rankingu UFC w wadze lekkiej. ”Gamer” w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z niebezpiecznym Diego Ferreirą (17-4).

KSW wydaje komunikat dla kibiców wybierających się na KSW 65. Chodzi o obostrzenia! Co wy na to?

Federacja KSW wydaje komunikat dla kibiców wybierających się na nadchodzącą galę KSW 65. Chodzi o obostrzenia i wymagania, które narzucane zostają ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis