MMA PLMichał OleksiejczukOkniński komentuje przegraną Oleksiejczuka: Jeśli coś dobrze działa tego się nie zmienia! 

Okniński komentuje przegraną Oleksiejczuka: Jeśli coś dobrze działa tego się nie zmienia! 

Mirosław Okniński postanowił w mediach społecznościowych skomentować występ Michała Oleksiejczuka. 27-latek wystąpił na wczorajszej gali UFC 272 w Las Vegas.

Okniński

Pierwsza runda była naprawdę dobra w wykonaniu Oleksiejczuka. Nie pomogły dwa faule, gdy Amerykanin wsadził palec w oko naszego reprezentanta. W drugiej odsłonie zwrot akcji… Wydawało się, że Dustin Jacoby (17-5-1) był bliski skończenia przed czasem. Ostatnia runda była decydująca o werdykcie. Jacoby nie zachwycił, ale był po prostu lepszy. Amerykanin po 3-rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Okniński: Zapraszam Michała do siebie na rozmowę!

Mirosław Okniński na facebooku skomentował przegraną swojego byłego podopiecznego Michała Oleksiejczuka (16-5).

Jeżeli coś dobrze działa tego się nie zmienia nasza współpraca z Michałem zawsze układała się świetnie oprócz ostatniego incydentu w narożniku Czarka. Michał Oleksiejczuk to duży talent uważam też że szkoda uczyć się na swoich błędach. Michał Oleksiejczuk walczył świetnie zabrakło kilku mądrych rad z narożnika i walka byłaby wygrana. Zapraszam Michała do siebie na rozmowę myślę że dla dobra wspólnego jesteśmy się wstanie dogadać oczywiście szanuje jeżeli Michał dalej będzie chciał eksperymentować na swojej karierze i nie podejmie rozmów. Trener to trener trzeba go szanować on dba o zawodnika nawet kłóci się z nim o jego dobro. Pozdrawiam Team Oleksiejczuk jesteście dobrymi utalentowanymi zawodnikami ale potrzebujecie trenera. Zawodnik nie może być sam sobie trenerem ani trenerem swojemu bratu. Jeżeli Michał Oleksiejczuk nie będzie chciał rozmawiać szanuje. Niech mądrość zwycięży nie Duma. DUMA KROCZY PRZED UPADKIEM.

Jezeli cos dobrze działa tego się nie zmienia nasza wspolpraca z Michalem zawsze ukladała sie swietnie oprócz ostatniego…

Posted by Mirek Okniński on Sunday, March 6, 2022

Zobacz także:

FAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim! Co wy na to?

Norman Parke (28-7-1) już dwudziestego szóstego marca stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” podczas 13 edycji w Gliwicach zmierzy się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (4-4). Mimo wszystko ex zawodnik UFC już w tym momencie jest otwarty na inne szalone zestawienia.

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis