MMA PLJan BłachowiczOkniński jest przekonany, że Oleksiejczuk mógłby pokonać… Błachowicza: Michał ma lepszą psychę!

Okniński jest przekonany, że Oleksiejczuk mógłby pokonać… Błachowicza: Michał ma lepszą psychę!

Mirosław Okniński nie przestaje zaskakiwać! Trener jest przekonany, że jego podopieczny Michał Oleksiejczuk (16-4) ma duże szanse w starciu z byłym mistrzem – Janem Błachowiczem (28-9). Okniński zapewnia, że nie spieszy się im z tym pojedynkiem, ale pewność siebie jest duża.

Błachowicz

”Lord” w sobotę odnotował czwarte zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Oleksiejczuk w Abu Dhabi skradł zero z bilansu – Shamila Gamzatova (14-1). Polak od samego początku ruszył na przeciwnika i zapewnił mordercze tempo.

Rosjanin był zaskoczony i szybko pojawiły się pierwsze problemy kondycyjne. Oleksiejczuk wyprowadzał dużo ciosów, a jednym z podbródkowych rzucił rywala na deski. Kolejne ciosy były tylko dokończeniem dzieła.

Tak to wyglądało:

Okniński o walce Błachowicza: Po prostu Glover był lepszy!

Mirosław Okniński jest przekonany, że jego podopieczny Michał Oleksiejczuk (16-4) ma duże szanse, aby pokonać Jana Błachowicza (28-9).

Kto jest lepszy kto by wygrał CZY CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ POJEDYNEK BŁACHOWICZ VS OLEKSIEJCZUK ? JA MAM SWOJEGO KANDYDATA DO ZWYCIĘSTWA. MICHAL OLEKSIEJCZUK SILNA GLOWA PRESJA I ZWYCIESTWO. Michał Oleksiejczuk ma lepsza PSYCHE od Jana nie boi się nawet wielkich wojowników z Dagestanu przed którymi wszyscy srają ze strachu Michał to Husarz który jest odważny i pewny zwycięstwa.

Kto jest lepszy kto by wygrałCZY CHCIELIBYSCIE ZOBACZYC POJEDYNEK BLACHOWICZ VS OLEKSIEJCZUK ?JA MAM SWOJEGO…

Posted by Mirek Okniński on Monday, November 1, 2021

Było dużo komentarzy trenera, który przy okazji skomentował sobotnią walkę Błachowicz-Teixeira.

Michał Oleksiejczuk ma lepsza PSYCHE od Jana nie boi się nawet wielkich wojowników z Degastanu przed którymi wszyscy srają że strachu Michał to Husarz który jest odważny i pewny zwycięstwa.

JAN JEST DOBRYM NAWET BARDZO DOBRYM WOJOWNIKIEM ALE JAK MA DUZA PRESJE NIE RADZI SOBIE A MICHAL POD WPŁYWEM PRESJI WCHODZI NA WYŻSZY POZIOM.

To NIE był prezent po prostu Glover był lepszy pewny zwycięstwa A Janek był bez woli walki nie pewny tak samo jak Gamzatov .w jednej i drugiej walce wygrali pewniejsi siebie bardziej zdecydowani ci którzy chcieli byli głodni zwycięstwa.

Michał Oleksiejczuk będzie przyszłym Mistrzem UFC on w to wierzy i ja w to wierzę. Z TAKĄ PSYCHA NIE ZATRZYMA GO NIKT JEZELI CHODZI O UMIEJĘTNOŚCI Z ROKU NA ROK BĘDZIE SILNIEJSZY I PRZEZ TO JESZCZE LEPSZY JEGO JIUJITSU JUZ SIE POPRAWILO DOSTANIE PURPUROWY PAS . ZAPASY I SILA ROSNA JEST MOC.

Nam sie nie spieszy Jedrzejczyk walczyla z Kowalkiewicz więc Błachowicz vs Oleksiejczuk też możliwe.

Zobacz także:

„Ile walk potrzebuje, aby dostać ponownie title shota?” – Dana White zabrał głos na temat Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz przegrał swój pojedynek na gali UFC 267, co skutkowało utratą pasa do 205 funtów. Były mistrz chce wrócić na szczyt jak najszybciej, jednak będzie musiał ponownie wywalczyć sobie prawo do walki o pas.

Corey Anderson komentuje przegraną Błachowicza: Nie można mówić tu o szczęściu! Co wy na to?

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten wieczór. W swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa, Jan Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą w walce wieczoru UFC 267.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis