MMA PLDenis LabrygaOkniński i Minda ostro do Labrygi: Tchórzu się schowałeś, miałeś nas…

Okniński i Minda ostro do Labrygi: Tchórzu się schowałeś, miałeś nas…

To nie koniec ”telenoweli”. Kamil Minda i Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnych słowach odpowiedzieli na ostatnie nagranie Denisa Labrygi. Nie brakowało mocnych słów… W ostatnich godzinach podopieczny Oknińskiego wyjawił, że dostał propozycję walki w freakowej organizacji, aby zawalczyć już w październiku.

Labryga

Denis Labryga długo nie zabierał głosu aż do czasu… W pewnym momencie zawodnik Clout MMA w mocny sposób odpowiedział Mindzie.

Kamil Minda do Ciebie komunikat. Minda pinda. Słuchaj Labryga nie dyga to po pierwsze. Po drugie nie mieszając w to munduru żetonie – miałem Cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem, który brnie na tym farmazonie. Po trzecie słuchaj gościu nie porównuj przyrodzenia do jedzenia, bo sam te kiełbaski jesz jako artykuły spożywcze także sam się waliłeś na minę pacynko. Przyjdzie czas i miejsce to ten cały wasz Wilanów roz*****. Będziecie podchodzić po kolei, będziemy się bić. Słuchaj się tam lepiej swojej szefowej Oknińskiej, która Cię tam trenuje i zawijajcie wroty. Jazda z wami.

To nie koniec!

Mirosław Okniński i Denis Labryga postanowili zareagować na ostatnie nagranie Denisa Labrygi.

Sztywne zasady chłopaka z ulicy Ladybrygi atakować słabszych przykład Piotr Lizakowski wystrzegać się dużych i silnych przykład Kamil Minda (…) Labryga boi się Mindy obsral zbroje a miał cały Wilanow wyjaśnić – napisał Okniński w mediach społecznościowych.

Labryga Ty leszczu. Zwykły farmazonie. Dzieciaku Ty nie wiesz co to znaczy słowo farmazon. Kiedy ja nim byłem? To co mówię to prawda. Jeśli masz odwagę to wystartuj do mnie i bijemy się razem, a nie szukasz mniejszych i słabszych od siebie. Ciągle szukasz wymówek, bijemy się to bijemy. Teraz nie jesteś kiełbaską tylko zwykłą parówką. Cisnę Cię, bo jesteś słaby, jesteś zwykłym leszczem. Podejdź do tematu poważnie, bo już się skończyły jaja. Nikogo nie będziesz wyjaśniać. Wilanów chcesz wyjaśnić? Zacznij ode mnie, zobaczymy kto kogo wyjaśni (…) LadyBryga tchórzu się schowałeś, miałeś nas wszystkich porozliczać. Taki sztywny chłopak z ulicy jesteś, a stchórzyłeś – ostro zareagował Minda.

To nie koniec, bowiem Minda wyjawił, że dostał propozycję z freak fightów i być może zawalczy już w październiku.

Drodzy fani mam informacje z ostatniej chwili. Dostałem ofertę walki w freakowej organizacji – nie mogę zdradzić jakiej, ale pytanie do was czy chcielibyście mnie zobaczyć już w październiku? Jakie jest wasze zdanie na ten temat. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis