MMA PLMarcin NajmanOkaże się hitem? Marcin Najman nagrał kolejną piosenkę: Dobro i zło! [WIDEO]

Okaże się hitem? Marcin Najman nagrał kolejną piosenkę: Dobro i zło! [WIDEO]

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Na YouTubie pojawiła się kolejna piosenka w wykonaniu ”El Testosterona”. Tym razem skupił się nad pokusami, które otaczają nas/dotykają każdego dnia.

Najman

Jeszcze nie tak dawno widzieliśmy piosenkę Najmana z synem Edyty Górniak. Mowa o teledysku ”Powrót MMA VIP”.

Najman jest po operacji kolana i jeszcze nie tak dawno wspominał o potencjalnej walce przed wakacjami. Czy doczekamy się kolejnego startu ”El Testosterona”/ Pewne jest jedno. W tym roku ma dojść do starcia z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem.

Walka planowana jest na przełom listopada/grudnia. Już niebawem poznamy organizację, w której odbędzie się wspomniane starcie. Jóźwiak w tym pojedynku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki i spełni jedno ze swoich marzeń.

Marcin Najman nagrał kolejną piosenkę!

Marcin Najman nigdy nie krył swojego zamiłowania do muzyki. W sieci pojawiła się kolejna piosenka w wykonaniu 43-latka.

Życie to chwila, szanuj ją i pieść bo być może jutro będą Ciebie w trumnie nieść. Dekalog to nie mrzonka ani nie czysta gra, gdybyś tak żył nie byłoby zła. Diabeł kusi co dzień każdego z nas, nie daj mu się wciągnąć w jego czarny las. Prosty test – widzisz swoją dłoń? Co ją dziś zrobiłeś – dobro czy zło? Życie jest jak poker, ryzykowna gra. Nie pójdzie Ci karta, spadasz do dna. Zastanów się nad tym co w życiu ważne jest. Szczęście to chwile, wykorzystaj je. Na tym polega rogatego gra. Jesteś niby w niebie, a w otchłań Cię pcha. Prosta prawda jest jednak takowa – żyjemy tylko chwile, po czym do czarnego wora. Świata nie ogarniesz, rządzących nim praw. To jest zbyt genialne, a może to gra? Dobro i zło, codzienne wybory. Nikt nie jest święty nawet pastory.

Wideo poniżej:

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Zobacz także:

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski! Widzieliście?

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis