MMA PLDenis ZałęckiOjciec Załęckiego komentuje walkę z Kwiecińskim: Gdyby miał kondycję zrobiłby to w pierwszej rundzie!

Ojciec Załęckiego komentuje walkę z Kwiecińskim: Gdyby miał kondycję zrobiłby to w pierwszej rundzie!

Dawid Załęcki na gorąco ocenił walkę swojego syna. Denis Załęcki podczas High Leauge 2 miał do wyjaśnienia gorący konflikt z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek dostarczył naprawdę dużo emocji.

Załęcki

Denis następny pojedynek stoczy w nowo powstałej organizacji BEEF FIGHTING.Nazwisko jego rywala na kwietniowej gali zostanie ogłoszone na konferencji prasowej w drugiej połowie lutego, ale Denis od tygodni powtarza w wywiadach, że będzie to jego największe sportowe wyzwanie i walka życia.

Ojciec Denisa: Znam Denisa od dziecka, więc wiem na co go stać!

Dawid Załęcki nie był do końca zadowolony z walki syna. Ojciec Denisa na gorąco skomentował pojedynek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

No nie jest Denis do końca zadowolony. Miało być inaczej, ale zmieniliśmy w ogóle plan, miał to zrobić w pierwszej rundzie. Ale stwierdziliśmy, że kondycyjnie tak naprawdę ma.. (chociaż o tym nie informowaliśmy, żeby Alan nie wiedział). Gdyby miał kondycję zrobiłby to w pierwszej rundzie, ale ze względu że nie miał – musieliśmy wyluzować, zrobić walkę na spokój. Bo w razie w pierwszej rundzie nie udałoby się, zmęczył się i byłoby gorzej (…) Czy ja jestem szczęśliwy? Ogólnie walkę wygrał, ale nie wiem czy jestem do końca usatysfakcjonowany, bo to nie miało być tak. No mówię miał chorobę, a ona nie wybiera (…) Nie wiem jak to wyglądało w telewizji. Znam Denisa od dziecka, więc wiem na co go stać. Tutaj nie pokazał nawet 30% tego co potrafi, kondycja mu na to nie pozwoliła (…) Te nokdauny nie robią na mnie wrażenie. On walczył sam ze sobą, a nie z Alanem. Wstawał Alan, bo takie rękawice… (…) Jeżeli patrząc na to co jest w stanie zrobić, to oceniam 3/10. Ku**a ojcem jestem to mam prawo surowo oceniać. Mówię jak jest. 

HIGH League 2 – wyniki:

Początek gali: 20:00 (studio od 19:00)

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski pok. Michała “Owce” Owczarzaka przez TKO, 2 runda  – boks w małych rękawicach
Lexy Chaplin pok. Agata “Fagata” Fąk przez TKO (ciosy w dosiadzie) w 1. rundzie.
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski pok. Maciej “Big Jack” Jarema przez jednogłośną decyzję sędziów – o pas niskorosłych
Norbert “Dis” Gierczak pok. Maciej “Zony” Zoniuk przez jednogłośną decyzję sędziów.
Denis “Bad Boy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński przez jednogłośną decyzję sędziów.
Piotr “Edzio” Bylina pok. Piotr “czuuX” Czupryn przez poddanie (duszenie trójkątne rękami) w 1. rundzie.
Jakub Nowaczkiewicz pok. Hubert “Dredziasty” Węzka przez TKO (ciosy w dosiadzie) w 2. rundzie.
Konrad Karwat pok. Mateusz “Tarzan” Leśniak przez TKO (ciosy w dosiadzie) w 2. rundzie.

Zobacz także:

Rozgoryczony Alan po przegranej z Denisem: Nic mi nie jest, mogę się bić nawet za dwa tygodnie! [WIDEO] Oglądaliście?

Alan Kwieciński jest rozgoryczony po pojedynku z Denisem Załęckim. Pojedynek w kickboxingu dostarczył kibicom zgromadzonym w Tauron Arenie mnóstwo emocji. Kwieciński zapewnia, że nic mu nie jest i kolejny pojedynek może stoczyć już za dwa tygodnie. ”Alanik” nie może narzekać na brak ofert.

Denis Załęcki wygwizdany w Tauron Arenie! ”Bad Boy” był zły: Zamknąć ku**a mordy hejterzy! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki był zły… ”Bad Boy” w klatce nie mógł długo się wypowiedzieć. Kibice w Tauron Arenie postanowili wygwizdać zawodnika z Torunia. Załęcki po całym dystansie pewnie wypunktował twardego Alana Kwiecińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis