MMA PLDominik ZadoraOjciec Murańskiego rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze! Mistrz FEN reaguje: A może na miecze Jedi?

Ojciec Murańskiego rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze! Mistrz FEN reaguje: A może na miecze Jedi?

Inby ciąg dalszy! W konflikt medialny między Mateuszem Murańskim a mistrzem FEN Dominikiem Zadorą zaangażował się ojciec Murańskiego! Jacek Murański rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze, ale postawił dość specyficzne warunki.

Ojciec Murańskiego rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze
Foto: Facebook/ Dominik Zadora

O co dokładnie chodzi? Osoby śledzące na bieżąco nasz portal wiedzą, że w mediach rozpętał się konflikt między zawodnikiem FAME MMA – Mateuszem Murańskim a mistrzem FEN – Dominikiem Zadorą. Powodem tego konfliktu był sparing, w którym to mistrz FEN miał rzekomo znęcać się nad gwiazdą programu “Lombard. Życie pod zastaw”.

Obie strony inaczej patrzą na sytuację z przywołanego sparingu. Zdaniem Murańskiego była to “egzekucja”, natomiast według Zadory – “lekcja pokory i szacunku dla sportu”.

Ojciec Murańskiego rzucił wyzwanie Dominikowi Zadorze! Mistrz FEN reaguje: A może na miecze Jedi?

W cały ten konflikt zaangażował się także ojciec Murańskiego – Jacek. Jacek Murański obszernie skomentował słowa Dominika Zadory i… rzucił mu nawet wyzwanie!

Mistrz FEN o całej sytuacji opowiedział w swoich mediach społecznościowych:

“Siema, powiem wam tak – nie spodziewałem się, że to do mnie dotrze, ale jakoś dopadło. Zostałem wyzwany przez ojca Murańskiego na zasadach określonych przez niego. Na przykład: można kopać, ale tylko z kolan, nie jak kangury. A ja uważam, że powinniśmy to zrobić w kiltach szkockich na miecze Jedi.”

Murański junior i Murański senior vs egzekutor Zadora 💪 zróbmy to najlepiej na miecze Jedi w kiltach 😅😂🤣😝www.instagram.com/zadzior_pro_fighter➡️ Na insta znajdziecie fragment Egzekucji 😝🤙

Posted by Dominik Zadora Fanpage on Thursday, March 4, 2021

Poniżej warunki tej potencjalnej walki z Dominikiem Zadorem przedstawione przez ojca Mateusza Murańskiego:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Co sądzicie o tej całej sytuacji?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Jan Błachowicz i Israel Adesanya twarzą w twarz przed UFC 25

Za nami oficjalna konferencja prasowa przed galą UFC 259. Bohaterowie wszystkich walk mistrzowskich po jej zakończeniu spotkali się twarz w twarz ze swymi rywalami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis