MMA PLInneOgromny Zuluzinho zmierzył się z rosyjską legendą policzkowania w więzieniu [WIDEO]

Ogromny Zuluzinho zmierzył się z rosyjską legendą policzkowania w więzieniu [WIDEO]

Wagner Zuluzinho (12-9) w przeszłości walczył z wielkimi legendami światowego MMA. Niedawno zaś ogromny Brazylijczyk zmierzył się z legendą… policzkowania.

Zuluzinho to prawdziwym olbrzym. Mierzy 2 metry a jego waga (według różnych źródeł) oscyluje w granicach 160-180 kg.

Do sieci trafiło właśnie nagranie z gali policzkowania, za którą odpowiedzialny jest szef Fight Nights Global, czyli Kamil Gadzhiev. Wydarzenie odbyło się miesiąc temu w jednym z… więzień.

Główną atrakcją wydarzenia było starcie, w którym naprzeciw Zuluzinho stanął słynny Vasiliy Kamotskiy. Nagrodą dla zwycięzcy było zaś 150 tysięcy rubli (ok. 8,5 tys. zł).

Pojedynek z udziałem zawodnika MMA od ok. 15 minuty wideo:

W przeszłości Zuluzinho występował na galach legendarnej organizacji PRIDE. Miał okazję mierzyć się tam z takimi tuzami światowego MMA jak Fedor Emelianenko czy Antônio Rodrigo Nogueira. Mierzył się też z innym gigantem Ericem Eschem, czyli “Butterbeanem” (dawny rywal m.in. Mariusza Pudzianowskiego – przyp. red.). W karierze Brazylijczyka znajdziemy też akcent polski i pojedynek z Rafałem Dąbrowskim na gali Cage Warriors. Obecnie Zuluzinho może pochwalić się serią trzech zwycięstw, która zbudował na galach Megdan Fighting w Serbii.

Kamotskiy jest bardzo dobrze znany miłośnikom pojedynków na uderzenia z otwartej dłoni. Ten rosyjski rolnik posiada ogromną moc i wielokrotnie doprowadzał do nieprzytomności swoich rywali. Stał się gwiazdą sieci m.in. po zeszłorocznych mistrzostwach Rosji w Kranojarsku, gdzie okazał się bezkonkurencyjny.