MMA PLBoksOgromny Zhang po zwycięstwie przez nokaut: Jestem chińską bombą nuklearną! [WIDEO]

Ogromny Zhang po zwycięstwie przez nokaut: Jestem chińską bombą nuklearną! [WIDEO]

Foto: facebook Zhang

Zhilei Zhang (22-0, 17 KO) to nowa ciekawa postać w kategorii ciężkiej. Chińczyk już niebawem może stoczyć pojedynek z ścisłą czołówką. 37-latek wystąpi w sobotę na gali w Hollywood.

W walce wieczoru w kategorii lekkiej niepokonany Devin Haney (25-0, 15 KO) odnotował ważne zwycięstwo. Amerykanin po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Yuriorkisa Gamboa (30-4, 18 KO). Haney liczy, że w przyszłym roku dojdzie do wielkiego starcia z Teofimo Lopezem (16-0, 12 KO).

Chcę wielkiego przyszłego roku, chcę starć z najlepszymi i wszystkich pasów. W tej chwili posiada je Teofimo Lopez i celuję przede wszystkim w ten pojedynek.

Wcześniej do ringu wszedł Filip Hrgović (12-0, 10 KO), który jest brązowym medalistą olimpijskim. Chorwat w piątej odsłonie zastopował Rydella Bookera (26-4, 13 KO). Dla Amerykanina była to pierwsza przegrana przed czasem. Sami zobaczcie skończenie.

Zhilei Zhang: Idę po Joshuę i Fury’ego!

ZhileiZhang (22-0, 17 KO) już lada dzień może zawalczyć z ścisłą czołówką. Dwumetrowy Chińczyk wystąpił na gali w Hollywood. 37-latek nie szedł za wszelką cenę po skończenie. Zhang wyczekał i w czwartej rundzie znokautował Devina Vargasa (22-7).

Wojownik pochodzący z Zhoukou zapewnia, że jest już gotowy na pojedynki o najwyższą stawkę. Chińczyk zapowiada, że idzie po Anthony’ego Joshuę (23-1, 21 KO) i Tysona Fury’ego (30-0-1, 21 KO).

Muszę teraz pokonać mistrzów, by spełnić moje marzenie. Joshua i Fury idę po was. Sprawdźcie, co potrafię, sprawdźcie moją szybkość i siłę.

Przypomnijmy, że Zhang walczył już z aktualnym championem. Dwumetrowy Chińczyk cztery lata temu przegrał w strefie medalowej (11:15) z Anthonym Joshuą. 37-latek na igrzyskach w 2008 roku zdobył srebro w wadze super ciężkiej.

Zhilei Zhang (22-0, 17 KO) prowadzi swoją zawodową karierę w Stanach Zjednoczonych, ale to nie oznacza, że brakowało walk w ojczyźnie. Chińczyk w ringu przed własną publicznością zdemolował choćby Petera Grahama, który jest utytułowanym kick-boxerem.

Zobacz także:

Alan Kwieciński w świetnej formie! Zaskoczeni?

Alan Kwieciński wystąpi na najbliższej gali FAME MMA 8. Przeciwnikiem będzie Piotr Pająk. Zobaczcie szybkiego Kwiecińskiego

Różalski po walce: O klinczu dowiedziałeś się w szatni!

Mamy parę słów od Różala po pierwszej jego walce na gołe pięści. Polak wrócił do klatki po ponad dwuletniej przerwie