MMA PLKSWOgromne liczby! Martin Lewandowski zdradził ile osób oglądało galę KSW 70: Pudzian vs Materla na Viaplay

Ogromne liczby! Martin Lewandowski zdradził ile osób oglądało galę KSW 70: Pudzian vs Materla na Viaplay

Martin Lewandowski zdradził ile osób oglądało ostatnią galę polskiego giganta! Ta odbyła się pod koniec maja w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru tamtejszej gali KSW 70 zmierzyli się Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.

Martin Lewandowski

Owe starcie wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie Pudzian, a cały polski świat mieszanych sztuk walki był w szoku, gdy zobaczył padającego na matę legendarnego “Cipka”.

Martin Lewandowski natomiast gościł w ostatnim odcinku programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie promował sobotnią galę KSW 71. Ale nie tylko…

Martin Lewandowski zdradził ile osób oglądało galę KSW 70: Pudzian vs Materla na Viaplay

Jeden z właścicieli KSW podał liczbę użytkowników, która oglądała ostatnią galę KSW 70: Pudzian vs Materla na platformie streamingowej Viaplay, z którą KSW jest związane od grudnia zeszłego roku.

Jesteście ciekawi liczb?

“Jeżeli chodzi o jakieś tam wyniki, to nie chciałbym za bardzo wchodzić, nie dlatego, że nie chciałbym podawać, bo dostajemy pewną informację ze strony Viaplay, tą którą oni podają i się chwalą lub też nie rynkowi. Natomiast ostatnia gala została obejrzana przez dwa miliony widzów. Na żywo. Mówimy o całej sieci, czyli o dziesięciu krajach.”

Cały odcinek Oktagon Live z udziałem m.in. Martina Lewandowskiego do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak skomentujecie wyniki oglądalności gali KSW 70: Pudzian vs Materla? Zrobiły na Was wrażenie?

Zobacz także:

Aljamain Sterling będzie bronił pasa na UFC 279! Znamy rywala

Mistrz wagi koguciej UFC Aljamain Sterling będzie bronił pasa mistrzowskiego na gali UFC 279. Właśnie poznaliśmy jego rywala!

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis