MMA PLArchiwumFAME MMAOgromna kasa dla Adamka za walkę w FAME MMA. Kwota zwala z nóg!

Ogromna kasa dla Adamka za walkę w FAME MMA. Kwota zwala z nóg!

Tomasz Adamek związał się kontraktem z organizacją FAME MMA i już niebawem zobaczymy go w okrągłej klatce. Legendarny bokser za swój występ ma otrzymać bardzo duże pieniądze!

Ogromna kasa dla Adamka
Foto: Rafał Rusek/ press focus

Czas się pożegnać – pomyślał Tomasz Adamek, kiedy podpisał umowę z federacją FAME. Pomyślał tak dlatego, że zarobi niebotyczną sumę pieniędzy, która pozwoli mu w spokoju przejść na sportową emeryturę.

Szokująca kwota za walkę Adamka w FAME!

Decyzja żywczanina spotkała się z różnym odbiorem kibiców. Jedni uważają, że tak utytułowany zawodnik nie powinien robić z siebie błazna, wchodząc do świata, o którym nie ma bladego pojęcia. Drudzy zaś twierdzą, że nie ma w tym nic złego, chwaląc zaradność finansową Tomasza Adamka.

Oczywiście nie ma co się oszukiwać, iż 46-latek wychodzi głównie dla pieniędzy, zresztą pięściarz nie ukrywa tego faktu, mówiąc wprost, dlaczego postanowił odwiesić rękawice.

Nie wchodzi się do klatki za darmo. To moje życie. Nie ma możliwości robienia tego bez pieniędzy.

Adamek za darmo do klatki na pewno nie wejdzie. Według portalu Interia były mistrz świata będzie mógł liczyć na wynagrodzenie rzędu miliona złotych za walkę!

ZOBACZ TAKŻE: Genialny Canelo Alvarez rozbił w pył Jermella Charlo!

Kto miałby być pierwszym rywalem „Górala” w FAME MMA? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Mameda Khalidova, jednak dalej wydaje się to mocno abstrakcyjne zestawienie. Chociaż… kto wie? Czas pokaże.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis